جزئیات دستگیری عاملان ترور ۸ نفر از نیروهای مرزبانی

جزئیات-دستگیری-عاملان-ترور-8-نفر-از-نیروهای-مرزبانی

حجت‎الاسلام والمسلمین موحدی‎راد از دستگیری عاملان ترور ۸ نفر از نیروهای مرزبانی خبر داد و گفت: در این رابطه دو متهم که جز گروهک جیش‌الظلم هستند دستگیر شدند.

حجت‎الاسلام والمسلمین موحدی‎راد دادستان عمومی و انقلاب زاهدان از دستگیری عاملان ترور ۸ نفر از نیروهای مرزبانی خبر داد و گفت: در سال ۹۴ در اقدام تروریستی ۸ نفر از مرزبانان غیور کشورمان به شهادت رسیدند.

وی ادامه داد: در این رابطه دو متهم که از اعضای گروهک جیش‎الظلم هستند دستگیر شدند و در اظهارات خود بیان کرده اند که در ترور ۸ نفر از نیروهای مرزبانی و ربوده شدن ۵ مرزبان نقش داشتند.

حجت الاسلام موحدی راد اضافه کرد: همچنین این دو متهم در اظهارات خود گفته‎اند که از خاک پاکستان وارد جمهوری اسلامی شدند و از این طریق مواد مخدر هم وارد کشور می‌کردند.

دادستان زاهدان در پایان خاطرنشان کرد: دو متهم دستگیر شده بیان کرده‌اند که ۵ مرزبان ربوده شده را به خاک پاکستان منتقل کرده‌اند، در حال حاضر پرونده در مرکز استان در شعبه ویژه جرایم امنیتی مطرح رسیدگی است.

وی افزود: در خصوص درگیری ماموران امنیتی با گروهک انصار الفرقان در شهرستان چابهار نیز ۵ نفر دستگیر شدند که دو نفر اتباع بیگانه بودند.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید