حضور بیش از ۲ هزار زائر بالای ٨٠ سال در مراسم حج/ انجام آخرین هماهنگی‌ها برای برگزاری حج تمتع ۹۶

حضور-بیش-از-2-هزار-زائر-بالای-٨٠-سال-در-مراسم-حج/-انجام-آخرین-هماهنگی‌ها-برای-برگزاری-حج-تمتع-96

علی مرعشی رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر در همایش پزشکان حج که امروز(پنج‌شنبه) برگزار شد، با اشاره به آخرین هماهنگی‌های حج ۹۶ اظهار داشت: خدمت به زائران حج تمتع ۹۶ و انجام احکام حج دو افتخاری است که نصیب پزشکان مرکز پزشکی حج و زیارت می‌شود.

وی با اشاره به برخی مشکلاتی که منجر به تاخیر در اعزام حجاج ایرانی شد، افزود: افزایش تعداد متقاضیان حج تمتع، اسکان زائران، هماهنگی هواپیماها، تأخیر در تشکیل کاروان های حجاج ایرانی از جمله مشکلات و مسایلی هستند که منجر به تأخیر در اعزام حجاج به عربستان شده است.

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر با اشاره به مشکل گرما زدگی حجاج بیان کرد: مشکل اصلی ما در زمان برگزاری مراسم حج گرما زدگی حجاج است، چراکه امسال حدود ۲ هزار و ۱۰۰ زائر بالای ۸۰ سال داریم و این موضوع مسئولیت‌ بیشتری را بر عهده کادر پزشکی حج و زیارت می‌گذارد.

وی در ادامه افزود: زمان برگزاری حج امسال برای زائران طولانی‌تر است، بنابراین پزشکان حج و زیارت باید خدمات رسانی و سرویس‌دهی بهتر و بیشتر‌ی را در طول تشرف خود به حجاج ارائه کنند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مرعشی در پایان گفت: اولین میثاق مرکز پزشکی حج و زیارت خدمت رسانی به زائران حج تمتع ۹۶ است، همچنین امروز قصد داریم تا آخرین هماهنگی‌ها را در رابطه با حج ۹۶ انجام دهیم.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید