منصوریان: با پرسپولیس و ۴ تیم دیگر در کورس قهرمانی خواهیم بود

منصوریان:-با-پرسپولیس-و-۴-تیم-دیگر-در-کورس-قهرمانی-خواهیم-بود

 

به گزارش بازخوان، علیرضا منصوریان پس از دیدار دوستانه تیمش مقابل پارس جنوبی، با خبرنگار روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی گفت‌وگو کرد که در زیر می‌خوانید.

*بازی با پارس جنوبی چطور بود؟
خیلی خوشحال شدم که از حوزه بوشهر یک تیم فوتبالی بالا آمد، چون این استان بزرگ خیلی وقت بود که تیم نداشت و اخبار آن را پیگیری می‌کردم. این تیم  نه تنها نماینده مردم جنوب ایران استان بوشهر است بلکه چون شهر جم  بین دو استان شیراز و بوشهر قرار گرفته، نماینده مردم شیراز هم است. بوشهری‌ها مردم ساده و خونگرمی دارند. آقای رضاییان، مدیرعامل پارس جنوبی جم و همراهان ایشان را دیدم و همه آدم‌های خوش‌قلب و ساده‌ای هستند که این به نظرم شخصیت مردم ایران است که خوش برخورد و مهمان نواز هستند.

*تیم پارس جنوبی را چطور ارزیابی کردید؟
پارس جنوبی جم  را تیم خوبی دیدم و همان طور که به مهدی تارتار هم گفتم، تفاوت ما از نظر بازیکن و کیفیت و بحث سرمایه‌گذاری است که ما در استقلال نسبت به جم انجام داده‌ایم. جم هدفی را دنبال می‌کند که بماند و از لیگ یک آمده اما ما هدف‌مان قرار گرفتن در کورس قهرمانی است. به امید خدا امسال تیم جم بماند و این اتفاق بیفتد.

*به نظر شما می ماند؟
به نظرم اگر در یکی، دو پست تقویت شود، با درایتی که در مهدی تارتار می‌بینم، ماندنی است. اگر این تیم امسال بماند، سال بعد بهتر تقویت شود. حیف است که  بوشهر یک تیم دارد. یک موقعی  ایرانجوان و شاهین بود که از این چند سهمیه، شده‌اند تنها یک سهمیه. شیراز هم الان سهمیه ندارد اما در کل تیم پارس جنوبی  جم را تیم فیزیکی و خوبی دیدم.

*این فصل را چطور می‌بینید؟
امسال در کورس با پرسپولیس هستیم و در کنار ما دو تیم اصفهانی {سپاهان و ذوب آهن} هستند. من تیم تراکتورسازی را با اعتقادی که به زوج یحیی گل‌محمدی و مجتبی حسینی دارم، مدعی  می‌دانم و این مسیر به ۵ ضلع تبدیل شده است. فولاد هم تیم خوبی درست کرده است.

*تیم های تازه به لیگ برتر آمده چطور؟
 پارس جنوبی جم و سپیدرود یک دفعه ممکن است همه را سورپرایز کنند. شنیده‌ایم پارس جنوبی در شهر خودش شیر خفته است و همه را در آنجا می‌برند. در رشت هم طرفداران خوبی دارند و لیگ بسیار زیبایی داریم.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید