یک کارشناس طلا و جواهر: با شرایط فعلی، بهتر است که مردم به جای طلا، بدلیجات بخرند!/ پشت پرده تعطیلی کارگاه‌های طلاوجواهر در کشور چیست؟

سعید رضوی کارشناس طلاوجواهر و مدیریت جواهری الهام گفت: بهترین راه خرید از فروشگاه‌های معتبر است.

 سعید رضوی کارشناس طلاوجواهر و مدیریت جواهری الهام درخصوص راه‌های شناخت طلای تقلبی به بازخوان گفت: بهترین راه خرید از فروشگاه‌های معتبر است چراکه چنین فروشگاه‌هایی شناسنامه‌های معتبر به مشتری‌ها اعطا می‌کنند.
وی به رشد ناگهانی قیمت طلا اشاره نمود و ادامه داد: در واقعیت قیمت سکه یک میلیون و دویست هزار تومان است که متأسفانه در حال حاضر قیمت سکه دارای حباب ۲۰۰ هزار تومانی است. لذا به مردم پیشنهاد می‌کنم که به جای سکه، طلا خریداری کنند.

این کارشناس طلاوجواهر در ادامه اظهار داشت: در حال حاضر از مردم مالیات بر ارزش افزوده نمی‌گیریم چراکه اگر بخواهیم از مردم دریافت کنیم، افراد جامعه دچار ضرر ۴۰ درصدی خواهند شد. در این صورت بهتر است که به جای طلا، بدلیجات بخرند.

وی در پایان افزود: مالیات بر ارزش افزوده که توسط دولت در صنف طلا و جواهر ایجاد شده است، غیرکارشناسی است. ازطرفی برخی از تولیدکننده‌های صنف طلاوجواهر کشورمان تولیدات خود را تعطیل کرده‌اند. بنابراین امیدوارم با درایت اتحادیه طلاوجواهر، این مشکل رفع گردد.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید