آخرین محاکمه آرایشگر جوانی که مرد غریبه را به خاطر ارتباط با همسرش کشت

آخرین-محاکمه-آرایشگر-جوانی-که-مرد-غریبه-را-به-خاطر-ارتباط-با-همسرش-کشت

 این قتل هفدهم دی سال ۹۱ در محله پونک تهران رخ داد و طی آن مرد جوانی به نام فرهاد- ۳۲ ساله- ازپا درآمده است.
با وقوع جنایت، بازپرس کشیک قتل و تیم جنایی در محل موردنظر حضور یافتند و تحقیقات تخصصی برای کشف معمای جنایت مرموز در دستور کار قرارگرفت اما چند روزبعد مرد جوانی به نام ناصر- ۲۸ ساله- به اداره پلیس مراجعه کرد و ضمن اعتراف به قتل گفت: «چند روز پیش وقتی متوجه خیانت همسرم شدم، هنگام تعقیب‌اش با اسلحه‌ای که داشتم مرد غریبه را با شلیک گلوله کشتم اما بعد از فرار دچار عذاب وجدان شدم و تصمیم گرفتم خودم را به پلیس معرفی کنم.»

بدین ترتیب عامل جنایت در دادگاه کیفری  به قصاص محکوم شد، اما در حالی که یک قدم با چوبه دار فاصله داشت توانست با جلب رضایت اولیای دم و پرداخت دیه از قصاص نجات یابد.

ناصر صبح دیروز از زندان به شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران انتقال یافت و ازسوی قاضی محسن زالی -رئیس دادگاه- و با حضورابراهیم اسلامی-مستشاردادگاه- پای میز محاکمه ایستاد تا از جنبه عمومی محاکمه شود. اوضمن ابراز ندامت ازجنایتی که مرتکب شده بود، گفت: «در این پنج سال که زندانی بودم سعی کردم با آموزش آرایشگری به دیگر زندانیان اوقاتم را بگذرانم. من قبل از اینکه مرتکب این جرم شوم آرایشگر بودم و حالا پس از آزادی می‌خواهم کار کنم تا کمک‌های اطرافیانم را که دیه قتل را پرداخت کرده‌اند جبران کنم.»

به گزارش خبرآنلاین، قضات نیز در پایان جلسه دادگاه وارد شور شدند و قرار است بزودی حکم‌شان را درباره مجازات متهم صادر کنند.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید