آصفی: ایرانی‌ها تاکنون ۱۳۰۰ بلیت جام جهانی را خریداری کرده‌اند

ستاد ملی هماهنگی و پشتیبانی از تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ را کمک حال فوتبال ملی دانست و گفت: با وجود این ستاد نقیصه‌ها مرتفع و مشکلات تیم به حداقل کاهش می‌یابد.

به گزارش بازخوان، حمیدرضا آصفی در جلسه ستاد ملی هماهنگی و پشتیبانی از تیم ملی فوتبال در جام جهانی روسیه ۲۰۱۸، فرصت فراهم آوری تدارکات لازم برای حضور موفق تیم ملی در بازی‌های پیش رو را فرصتی مناسب برای برنامه‌ریزی دانست.
مشاور امور بین المللی فدراسیون فوتبال با اشاره به جلسات فدراسیون با دستگاه‌های مختلف و تقسیم امور به شاخه‌های مشخص نظیر فرهنگی، امنیتی گردشگری، رسانه و … گفت: تمام جوانب حضوری قدرتمند در روسیه درنظر گرفته شده است.
او با اعلام این که تا کنون هزار و سیصد بلیط توسط ایرانی‌های خارج از کشور برای دیدن بازی‌های کشورمان خریداری شده است، اظهار کرد: فدراسیون جهانی فوتبال هشت درصد ظرفیت ورزشگاه‌ها را به کشور مستقر در زمین اختصاص داده است که برای ما چیزی حدود سه هزار صندلی خواهد شد.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید