آغاز سفرهای استانی پایداری‌ها به منظور تبیین گفتمان انقلاب اسلامی

آغاز-سفرهای-استانی-پایداری‌ها-به-منظور-تبیین-گفتمان-انقلاب-اسلامی

مجید متقی فر”مجید متقی‌فر” سخنگوی جبهه پایداری انقلاب اسلامیدرباره فعالیت‌های تشکل متبوعش بعد از انتخابات ریاست جمهوری دوزادهم، اظهار داشت: جبهه پایداری مشی گفتمانی خود را بعد از انتخابات ادامه داده و برای تحقق این مهم کارهای تبیینی مختلفی در دست اجرا دارد.

وی ادامه داد: میزگردهای تخصصی با محوریت روشن‌گری نسبت به راه‌های نفوذ دشمن در مباحث مختلف اقتصادی، سیاسی و فرهنگی برگزار می‌کنیم. آمریکا از استقرار گفتمان انقلابی اسلامی به شدت نگران است ، در این زمینه باید کارهای محتوایی انجام بدهیم و ماهیت جریان‌های مختلف فکری را به مردم معرفی کنیم.

متقی‌فر تاکید کرد: جبهه پایداری دو ماه قبل از انتخابات سفرهای استانی هدفمندی به منظور تبیین گفتمان انقلاب اسلامی انجام داد که نتایج مفید و موثری داشت بنابراین درصدد ادامه سفرهای استانی هستیم و اعضای شورای مرکزی در اسرع وقت این سفرها را آغاز می‌کنند.

سخنگوی جبهه پایداری انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: دیدارهای ما با آیت‌الله مصباح همچون گذشته برگزار می‌شود و هنوز زمان دیدار بعدی مشخص نشده است.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید