آغاز مصاحبه دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد

آغاز-مصاحبه-دوره-دکتری-تخصصی-دانشگاه-آزاد

مصاحبه دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی در استانهای تهران، البرز، قزوین و قم از روز یکشنبه ۱۸ تیرماه آغاز شد.

 دکتر رهایی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این خبر افزود : در سال جاری برای اولین بار مصاحبه دوره دکتری تخصصی این دانشگاه به صورت نیمه متمرکز و توسط واحدهای مرکز استان انجام می شود و داوطلبان با مراجعه به سایت اینترنتی واحد دانشگاهی محل مصاحبه خود می توانند از زمان و محل دقیق انجام مصاحبه مطلع شوند .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، وی با اشاره به اینکه مصاحبه ۴ استان مذکور تا ۲۲ تیرماه ادامه خواهدداشت افزود: در صورتی که داوطلبانی به دلیل تقارن زمان مصاحبه با سایر دانشگاه ها امکان حضور در نوبت تعیین شده را نداشته باشند، می توانند با هماهنگی واحددانشگاهی محل مصاحبه از چگونگی و زمان مراجعه خود به منظور انجام مصاحبه مطلع شوند .

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: داوطلبان لازم است در زمان مصاحبهکلیه سوابق علمی، آموزشی و تحقیقاتی به همراه ریز نمرات، اصل مدرک کارشناسی ارشد و نسخه ای از پایان نامه خود را به همراه داشته باشند .

 

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید