آغاز واگذاری ۵ هزار خودرو به مددجویان کمیته امداد

آغاز-واگذاری-5-هزار-خودرو-به-مددجویان-کمیته-امداد

به گزارش بازخوان به نقل از روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید، در این مراسم که با حضور دکتر ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فتاح رییس کمیته امداد و حمیدی، مدیرعامل گروه زامیاد برگزار شد، نوراله زاده سرعت عمل دستگاه های ذیربط از زمان انعقاد تا اجرایی شدن این تفاهم نامه را حرکت جهادی عنوان کرد و از همراهی دکتر ربیعی، در این طرح قدردانی کرد.
وی اظهار داشت: این خودروها با ۷درصد تخفیف و پرداخت ۹۰درصد بهای خودرو در قالب تسهیلات قرض‌الحسنه از محل منابع صندوق کارآفرینی امید و کمیته امداد به مددجویان واگذار می‌شود.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید ادامه داد: تمامی این خودروها به مددجویان روستایی و مناطق محروم با تسهیلات قرض‌الحسنه و کارمزد ۴درصد و اقساط ۶۰ ماهه و دوره تنفس چهار ماه ارائه خواهد شد.
وی اظهار داشت: با واگذاری این پنج هزار دستگاه خودروی وانت اشتغال و کسب درآمد پایدار برای پنج هزار خانواده تحت پوشش کمیته امداد در قالب هم‌افزایی منابع تسهیلات و امکانات ایجاد خواهد شد.

سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) نیز ضمن تشریح این طرح با تاکید بر اصل ماموریت کمیته امداد گفت:حداقل ۱۵۰ میلیارد تومان ارزش مالی این توافقنامه است زیرا سه نوع خودروی وانت در این توافقنامه به مددجویان کمیته امداد واگذار خواهد شد. ۱۰۰میلیارد تومان از اعتبار این توافقنامه را صندوق کارآفرینی امید تامین می‌کند و حدود ۵۰ میلیارد تومان آن هم توسط کمیته امداد تامین خواهد شد. 

 

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید