اتفاق دیگر در پرواز‌های شرکت آسمان: پرواز مشهد – ایلام در کرمانشاه به زمین نشست

مدیر فرودگاه شهدای ایلام گفت: پرواز شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر مشهد – ایلام به علت نامساعد بودن شرایط جوی در فرودگاه کرمانشاه به زمین نشست.

به گزارش بازخوان به نقل از ایرنا، علی متانت گفت: پرواز شماره ۳۹۰۰ شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر مشهد – ایلام به سبب شرایط نامساعد جوی در ایلام دقایقی پیش در فرودگاه کرمانشاه نشست.

وی افزود: هم اکنون در حال رایزنی برای انتقال این پرواز به ایلام و انجام پرواز برگشت ایلام – مشهد هستیم که در صورت مساعد شدن شرایط جوی انجام خواهد شد.

مدیر فرودگاه شهدای ایلام در خصوص پروازهای نوبت صبح تهران – ایلام و بالعکس نیز گفت: با وجود نامناسب بودن هوا و شرایط بارانی منطقه، پرواز شرکت هواپیمایی آسمان به شماره ۸۴۰ در مسیر تهران – ایلام انجام شد.

متانت اضافه کرد: در صورت مساعد بودن شرایط جوی پروازهای نوبت بعد از ظهر فرودگاه انجام می شود.

روز گذشته نیز پرواز شماره ۸۴۱ شرکت آسمان در مسیر تهران – ایلام به دلیل مساعد نبودن شرایط جوی ایلام در فرودگاه کرمانشاه به زمین نشست.

یک سیستم بارشی از اواخر روز پنجشنبه هوای استان ایلام را تحت تاثیر قرار داده و بارانی کرده است و پیش بینی می شود این بارش ها تا فردا دوشنبه ادامه داشته باشد .

بر اساس مطالعه نقشه های جوی این استان از مقدار ریزش مطلوبی برخودار خواهد بود.

هر هفته ۵۲ پرواز در مسیر تهران – ایلام و بالعکس در فرودگاه شهدای ایلام انجام می شود که در این پروازها حدود پنج هزار و ۲۰۰ مسافر جابه جا می شود

 

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید