احتمال لغو اعزام حجاج قوت گرفت/عربستان در صدور ویزای تیم دیپلماتیک ایران کارشکنی می‌کند

احتمال-لغو-اعزام-حجاج-قوت-گرفت/عربستان-در-صدور-ویزای-تیم-دیپلماتیک-ایران-کارشکنی-می‌کند

محمدابراهیم رضایی با اشاره به دغدغه جدیدی که در اعزام حجاج به عربستان ایجاد شده است، اظهار کرد: در جریان مذاکره با عربستان مقرر شده بود تیمی ۱۰ نفره از وزارت خارجه اوایل شوال به این کشور اعزام شوند تا امور کارگزاری را انجام دهند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کارشکنی عربستان در صدور ویزای تیم دیپلماتیک ایرانی تصریح کرد: لازم است پیش از حضور حجاج ایرانی در عربستان تیمی از وزارت خارجه برای رسیدگی به امور حجاج از قبل در عربستان مستقر شده باشد اما هنوز این کشور اقدام به صدور ویزا برای آنها نکرده است.

وی گفت: اگر سعودی ها اجازه حضور این افراد در عربستان را ندهد، کارشکنی کرده و اجازه اعزام حجاج نیز داده نمی‌شود و با مشکل جدی مواجه خواهیم شد.

به گزارش خانه ملت، عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه وزارت امور خارجه پیگیر این موضوع است، خاطرنشان کرد: اگر این مشکل برطرف نشود باید در اعزام حجاج بازنگری شود چرا که فرصتی برای استقرار تیم ۱۰ نفره در عربستان نمانده ضمن اینکه کمیسیون امنیت ملی نیز علیرغم تعطیلی مجلس این موضوع مهم را مورد پیگیری قرار می‌دهد.

 

۵۰۰کاربربازخوان نظر دادند

مدتی پیش بازخوان یک نظرسنجی برگزار کرد با این موضوع؛ بایدها و نبایدهای اعزام حجاج / با توجه به مواضع آل سعود، موافق اعزام حجاج به حج هستید یا نه؟بعد از این نظر سنجی بیش از ۵۰۰ نظر برای سایت بازخوان ارسال شد،نظرات کاربران بازخوان را بخوانید تا از میزان رضایت آنها نسبت به اعزام امسال زائران به حج باخبر شوید.نظرات کاربران بازخوان را دراین گزارش مرور کنید.

 

 
بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید