ارائه خدمات سیار صندوق کارآفرینی امید به روستاها و مناطق دور افتاده

ارائه-خدمات-سیار-صندوق-کارآفرینی-امید-به-روستاها-و-مناطق-دور-افتاده

به گزارش بازخوان به نقل از روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید، وی ضمن تشکر از زحمات همه کارکنان در شهرستان ها و استان ها، دستیابی به موفقیت های اخیر صندوق را متاثر از عملکرد مثبت این افراد بیان نمود و عنوان کرد که ارزش کار در شهرستان ها را کم فرض نکنیم زیرا باعث ایجاد ذهنیت مثبت در عموم مردم و در نتیجه ایجاد موفقیت هر چه بیشتر صندوق در سطح ملی می شود.
نوراله زاده با اشاره به اینکه تبلیغ سینه به سینه در کشور ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است افزود: نوع رفتار ما در سطح شهرستان ها و استان ها به گونه ای است که آثار مثبت و یا منفی آن درتعیین سطح جایگاه ملی صندوق قابل مشاهده است. 
وی تصویب قانون بودجه سال ۹۶ و امتیازات در نظر گرفته در آن برای صندوق را ناشی از ایجاد فضا و ذهنیت مثبت ایجاد شده از عملکرد صندوق دانست و بیان داشت حفظ این شرایط و اعتمادی که ایجاد شده بسیار لازم و ضروری است و باید طوری عمل کنیم که پاسخ این اعتماد به خوبی داده شود و قابلیت اعتماد مجدد را داشته باشد.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در ادامه افتتاح برخی از طرح های صندوق توسط رئیس جمهور و مسئولین رده بالا که در دوره های گذشته صندوق بی سابقه بوده است را نشان از عملکرد مثبت صندوق دانست و بیان داشت ما باید طوری عمل کنیم که کارهای ما قابل دفاع باشد تا بتوانیم جایگاه صندوق را ارتقاء دهیم. همچنین باید سیاست های فعالانه در حوزه های کسب و کار خرد و غیر رسمی را اتخاذ نماییم، بدین معنی که ما خود باید با بازدید از مناطق و روستاها به دنبال شناسایی و انتخاب طرح ها و ظرفیت های موجود باشیم.
در ابتدای این جلسه افروخته مدیر صندوق استان ضمن خیر مقدم به مدیرعامل صندوق از دستاوردهای ایشان در طول مدت مدیریت وی از جمله اخذ مجوز بانک مرکزی، ارتقاء ساختار و اصلاح جایگاه حقوقی صندوق تمرکز زدایی به لحاظ خرید تجهیزات و تقسیم اعتبارات و … تشکر و قدردانی نمود و سپس هر یک از روسای شهرستانی به ارائه گزارش عملکرد و بیان نقطه نظرات خود پرداختند.
نوراله زاده همچنین در مراسم یادبود شهدای هفت تیر که در مسجد مهدیه همدان برگزار شد حضور یافت و از یک طرح تولیدی پوشاک در روستای یکن آباد، که مورد حمایت صندوق استان قرار گرفته بود بازدید به عمل آورد.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید