ارتباط پیامکی دختر با پسر همسایه، باعث مرگ پدر پسر شد

ارتباط-پیامکی-دختر-با-پسر-همسایه،-باعث-مرگ-پدر-پسر-شد

 
 
به گزارش بازخوان و به نقل از بیست و چهار آنلاین متهم این پرونده جنایی که توسط کارآگاهان پلیس آگاهی به محل وقوع جنایت مسلحانه در یکی از روستاهای جاده  مشهد – کلات هدایت شده بود، درحالی که دستبندهای آهنین دستانش را می فشرد، مقابل دوربین قوه قضاییه ایستاد تا جزئیات چگونگی وقوع قتل را تشریح کند.
 
متهم ۴۲ ساله گفت: من در یکی از مراکز وابسته به نیروهای نظامی خدمت می کردم. آن شب نیز در محل کارم بودم که یکی از بستگان نزدیکم با من تماس گرفت و از ماجرایی خبر داد که دیگر حال خودم را نفهمیدم. او گفت: زن و فرزندت را در روستا کتک می زنند.بلافاصله سوار یک دستگاه موتورسیکلت شدم و درحالی که سلاح کلت کمری همراهم بود به طرف روستا حرکت کردم. وقتی به محل رسیدم، موتورسیکلت را در همان نزدیکی پارک کردم و با پا در حیاط منزل فردی که با همسر و فرزندم درگیر شده بود را هل دادم که در حیاط آنان باز شد. وقتی به داخل حیاط رسیدم مشاجره ما بالا گرفت، در این هنگام بود که مرد ۵۰ ساله (مقتول) به قصد خلع سلاح ، بخشی از اسلحه ای که در دستم بود را گرفت و به سمت خود می کشید من هم اسلحه را به طرف خودم می کشیدم که در این کش و قوس گلوله ای شلیک شد ولی من متوجه نشدم چرا که اسلحه را محکم گرفته بودم. در این شرایط خانواده مقتول به سمت من هجوم آوردند که نمی دانم با میله آهنی یا چوب، ضربه ای به سرم خورد و نقش زمین شدم. وقتی در درمانگاه به هوش آمدم فهمیدم که چه حادثه ای رخ داده است.
 
وی در پاسخ به سوال مقام قضایی درباره چگونگی ارتباط پیامکی بین دخترش و پسر مقتول نیز گفت: من از این موضوع اطلاع نداشتم! اما همسر متهم در این باره مدعی شد که پسر مقتول برای رفع اشکال فرزند پسرم به منزل ما رفت و آمد داشت و با پسرم دوست بود اما نمی دانم عکسی را که سرآغاز ماجرای درگیری بود، چگونه از دخترم به دست آورده است!؟
 
در همین حال همسر مقتول نیز درباره چگونگی وقوع جنایت گفت: متهم با لگد به در منزل ما کوبید و به محض این که وارد حیاط شد اسلحه را به سوی خانواده ما نشانه گرفت. همین که شوهرم فریاد زد چه می کنی؟ ناگهان گلوله ای به سوی همسرم شلیک کرد و بعد به خاطر ترسی که وجودش را فرا گرفته بود، خودش را روی همسرم انداخت در این لحظه ما تلاش کردیم اسلحه را از دستش بگیریم ولی او آن را محکم گرفته بود. در نهایت با هر مشقتی بود سلاح کلت را از او گرفتیم و داخل خودروی همسرم انداختیم که درون حیاط پارک بود. بعد از آن هم پیکر همسرم را به درمانگاه خواجه ربیع بردیم ولی متاسفانه او بر اثر اصابت گلوله جان سپرد.
 
پسر مقتول نیز در تحقیقات مقدماتی به قاضی کاظم میرزایی گفت: من از مدتی قبل با دختر این خانواده ارتباط پیامکی داشتم و می خواستم با او ازدواج کنم ولی او ناگهان به بهانه ای از من جدا شد. من که از این موضوع ناراحت بودم ، وقتی فهمیدم او قرار است با جوان دیگری ازدواج کند، دچار وسوسه شدم و عکسی را که از او داشتم برای خواستگار او فرستادم و چنین وانمود کردم که آن دختر با من ارتباط داشته و به درد تو نمی خورد.او هم همان عکس را برای دختر مذکور ارسال کرده بود که آن روز مادر دختر وقتی در جریان موضوع قرار گرفت به همراه پسرش به در منزل ما آمدند و به سروصدا پرداختند که به همین دلیل همسایگان با پلیس تماس گرفتند. وقتی نیروهای کلانتری خلق آباد به محل رسیدند هر دو طرف را راهنمایی کردند که به مقامات قضایی مراجعه کنیم ولی مدتی بعد پدر دختر درحالی که اسلحه داشت وارد منزل مان شد و قصد داشت مرا بزند که پدرم خودش را مقابل من قرار داد و گلوله به پدرم اصابت کرد.
 
گفتنی است، دقایق اولیه بامداد ششم اردیبهشت، ماموران کلانتری خلق آباد در تماس با قاضی ویژه قتل عمد، وی را در جریان مرگ مردی قرار دادند که در نزاعی مسلحانه به قتل رسیده بود.با حضور شبانه قاضی میرزایی در مرکز درمانی و روستای محل وقوع جنایت، مشخص شد که نزاع مرگبار به خاطر ارسال تصویر دختر ضارب، از سوی جوانی که مدعی ارتباط پیامکی با وی بود، آغاز شده است که پس از آن پدر دختر در جریان موضوع قرار گرفته و با سلاح به سوی پدر پسر مذکور شلیک کرده است. با دستگیری ضارب که در یکی از مراکز وابسته به ارگان های نظامی فعالیت داشت، تحقیقات در این باره ادامه یافت تا این که ضارب ۴۲ ساله به شلیک گلوله اعتراف کرد.
بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید