استقبال بیش از ۳ هزار نفری شهروندان پایتخت از صدورکارت شهروندی بانک شهر

استقبال-بیش-از-3-هزار-نفری-شهروندان-پایتخت-از-صدورکارت-شهروندی-بانک-شهر

به گزارش بازخوان به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، میثم نمازی با اعلام این خبر و با اشاره به تخفیف ۵۰ درصدی صدور کارت شهروندی بانک شهردر ایام ماه مبارک رمضان،گفت: خوشبختانه صدور این کارت در ایام ماه مبارک رمضان با استقبال خوب هموطنان به ویژه شهروندان تهرانی مواجه بوده است. وی با اشاره به برنامه‌های گسترده بانک شهر برای توسعه کارت شهروندی در شهرهای کوچک،افزود:کارت شهروندی که در راستای ارائه خدمات نوین بانکی و به منظور رفاه عمومی شهروندان طراحی شده، به فرآیندهای مالی خرد در شهرهای مختلف سرعت می‌بخشد.

نمازی تصریح کرد: کارت شهروندی بانک شهر ترکیب کارت شتابی و کارت هوشمند مبتنی برفن‌آوری City Pay است که با ایجاد امکانات مناسب،پرداخت‌های خُرد و روزمره شهروندان راتسهیل می کند.

مدیر امور فناوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به مزیت‌های کارت شهروندی خاطرنشان کرد: این کارت علاوه بر دارا بودن ویژگی کارت‌های شتابی درتمامی مجموعه‌های مختلف تفریحی و رفاهی شهری و به ویژه حمل و نقل عمومی شهرها قابل استفاده است.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید