اصفهان، مشهد می‌شود؟ /مدير كل ارشاد استان اصفهان: کنسرت برگزار می‌کنیم

اصفهان،-مشهد-می‌شود؟-/مدير-كل-ارشاد-استان-اصفهان:-کنسرت-برگزار-می‌کنیم

جمعه گذشته امام جمعه اصفهان در خطبه هاي نماز جمعه اين شهر بحثي درباره برگزاري كنسرتهاي موسيقي در اين شهر مطرح كرد كه واكنشهاي زيادي را در فضاي مجازي برانگيخت. آيت الله طباطبايي گفت: «درباره كنسرتها به وزير ارشاد گفتم كه يك دليل بياوريد كه كنسرت بايد باشد و مفيد است. اميرالمؤمنين (ع) خطاب به مالك گفتند خواسته يك نفر را فداي يك جمع نكنيد، ۷۵ درصد مردم اصفهان نيازي به كنسرت ندارند و ما نبايد همه را فداي چند درصد كنيم.»

مدير كل ارشاد استان اصفهان در این باره گفت: ايشان بحث حواشي كنسرت را مطرح كردند. ما بايد اين حواشي را كنترل كنيم و كنترل اينها دغدغه همه مسئولان است و طبيعتاً ما هم در همين مسير حركت ميكنيم. اما ايشان هيچوقت با اصل برگزاري كنسرت مخالف نبودهاند. كما اينكه در اين چند سالي كه كنسرت در اصفهان برگزار ميشود هيچ مخالفتي نداشته اند اما درباره بحث حواشي كنسرتها با خود ما هم صحبت كردند. ما هم تمام تلاشمان را خواهيم كرد كه دغدغه ايشان برطرف شود.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید