افتتاح پایگاه پشتیبانی ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش در منجیل

افتتاح-پایگاه-پشتیبانی-ناوگان-شمال-نیروی-دریایی-ارتش-در-منجیل

به گزارش بازخوان به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، امیر دریادار سیاری طی سخنانی در این مراسم، میزان اهمیّت ماموریت های پایگاه پشتیبانی ناوگان شمال را بسیار بالا عنوان کرد و گفت: انشاءالله با یک مدیریت و تلاش جهادی شاهد پیشرفت روزافزون این یکان خواهیم بود.

وی بر لزوم همکاری و همدلی تمامی معاونت های نیروی دریایی راهبردی ارتش برای انسجام پایگاه پشتیبانی ناوگان شمال این نیرو تاکید کرد و گفت: قطعا همّت و تلاش شبانه روزی تک تک شما عزیزان در راستای ارتقاء توان دفاعی و رزمی نیروی دریایی راهبردی ارتش چه در شمال و چه در جنوب ثمرات فراوانی در پی دارد و خداوند متعال اجر این اقدامات و فعالیت های شما را خواهد داد.

وی افزود: پشتیبانی از یکان های رزمی و آموزشی ناوگان شمال بسیار حائز اهمیت است و افتتاح این پایگاه نیز در راستای اجرایی شدن تدابیر فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر آمادگی کامل برای حراست همه جانبه از مرزهای آبی کشور عزیزمان چه در شمال و چه در جنوب انجام می شود.

بر اساس این گزارش، پایگاه پشتیبانی ناوگان شمال نیروی دریایی راهبردی ارتش بمنظور پشتیبانی از یکان های این نیرو مستقر در شمال کشور اعم از؛ منطقه چهارم امام رضا(ع)، مرکز آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع)، مرکز آموزش تکاوران دریایی قمر بنی هاشم(ع)، دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) و پایگاه های دریایی آستارا و امیرآباد افتتاح شد.

امیر دریادار سیاری طی حکمی بنا به پیشنهاد فرمانده آماد و پشتیبانی نیروی دریایی راهبردی ارتش، ناخدایکم ضیاء کیانی را به عنوان فرمانده پایگاه پشتیبانی ناوگان شمال این نیرو منصوب کرد. 

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید