انتخابات شوراها در “شهر منصوریه” از توابع خوزستان باطل شد + جزئیات

انتخابات-شوراها-در-"شهر-منصوریه"-از-توابع-خوزستان-باطل-شد-+-جزئیات

به گزارش بازخوان به نقل از تسنیم ، محمد محمودی شاه‌نشین رئیس هیئت مرکزی نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا با اشاره به نشست امروز این هیئت گفت: در جلسه امروز هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها مدارک واصله از هیئت‌های استانی ۸ شهر کشور پیرامون انتخابات شوراها مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در بخش دیگری از این جلسه صحت انتخابات شهرهای صدرای شیراز، کهریزک و پرند تهران، چهاردانگه، شریف‌آباد، اردبیل، جزیره مینا و منصوریه از توابع استان خوزستان مورد بررسی قرار گرفت که پس از بررسی‌های به عمل آمده انتخابات شوراها در شهر منصوریه ابطال شد.

شاه‌نشین افزود: قرار است هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها دو روز آینده نیز تشکیل جلسه داده و درباره صحت انتخابات در شهرهایی که مدارکشان دال بر صحت و یا عدم صحت انتخابات ارائه شده، مورد بررسی قرار گیرد.

وی خاطر نشان کرد: در دو روز آینده درباره صحت انتخابات شوراها در تمامی شهرهای کشور که مدارک شکایتی ارسال شده است، اظهار نظر می‌کنیم.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید