انتشار فراخوان جایزه کتاب سال

انتشار-فراخوان-جایزه-کتاب-سال

 سی‌و‌پنجمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران در بهمن ١٣٩٦ برگزار می‌شود.

به همین مناسبت، دبیرخانه جایزه کتاب سال از پدیدآورندگان، مترجمان، مصححان و ناشران دعوت کرده است با ثبت‌نام در تارنمای اینترنتی www.ketabsal.ir، کتاب یا کتاب‌های پیشنهادی خود را معرفی کنند.

حمایت و تشویق مؤلفان، مترجمان و مصححان و ناشران سراسر کشور، ارتقای فرهنگ جامعه اسلامی و حفظ استقلال و هویت فرهنگی از اهداف این جایزه عنوان شده‌ است.

در توضیح شرایط شرکت در جایزه کتاب سال آمده است: «آثار ارسالی برای نخستین بار در سال ١٣٩٥ منتشر شده باشند، کتاب‌‌ها کمک درسی و افست نباشند، کتاب دارای برگه اعلام وصول باشد، کتاب‌‌های داستان بزرگسال، تاریخ و نقد ادبی (تالیف)، مستندنگاری، شعر بزرگسال و کودک و نوجوان، به دلیل همپوشانی با جایزه‌های جلال آل‌احمد و شعر فجر در کتاب سال بررسی نمی‌‌شوند، تنها آثاری در این جایزه مورد داوری و ارزیابی قرار می‌‌گیرند که پدیدآورنده یا ناشر کتاب، کاربرگ ثبت نام را در تارنمای جایزه تکمیل و به همراه دو نسخه از کتاب ارسال کند، ارسال لوح فشرده متن اصلی آثار ترجمه ‌شده الزامی است.»

به گزارش خبرآنلاین، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران تا ٣١ شهریورماه ١٣٩٦ خواهد بود.

 

 

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید