انگیزه تیراندازی به ضارب پلیس در بارسلون چه بود؟

انگیزه-تیراندازی-به-ضارب-پلیس-در-بارسلون-چه-بود؟

به گزارش بازخوان و به نقل از قانون ، روزنامه لا وانگواردیا نوشت: پلیس بارسلون اعلام کرد: یک فرد مسلح به یک قبضه کلاشینکف بعدازظهر پنجشنبه در خارج از سردخانه ای در منطقه ‘گاوا’ واقع در بارسلون در یک تیراندازی بی‌ هدف، دو نیروی پلیس را مجروح کرد.

دپارتمان امور امنیتی ایالت کاتالونیا با اشاره به اینکه این فرد که ۴۰سال سن دارد و از نژاد کولی است را دستگیر کرده ا‌ند تصریح نمود که دو پلیس با سنین ۵۰ و ۶۲ سال از ناحیه زانو و دیگری از ناحیه فک مورد اصابت گلوله قرار گرفتند که به بیمارستان انتقال یافته و حال آنها وخیم اعلام شده است.
به گفته شاهدان عینی، این حمله در محوطه پارکینگ این ساختمان رخ داد و در جریان تیراندازی مذکور ، فرد مهاجم نیز مجروح شد.
فرد مسلح پس از تیراندازی با یک خودرو از منطقه گریخت و پلیس از طریق شماره پلاک خودرو که شاهدان به پلیس اطلاع دادند، توانست بلافاصله از طریق بالگرد ، خودرو را در منطقه دیگری از شهر پیدا کرده و این فرد را که در خانه ای مخفی شده بود دستگیر کند.
به گفته منابع پلیس ، فرد مهاجم به دلیل درگیری و تیراندازی هایی‌ که اخیرا بین پلیس و افراد تبهکار صورت گرفته بود ، قصد انتقام گیری داشت.
منابع پلیس اشاره داشتند که دقیقا در زمان وقوع این تیراندازی مراسم تشیع جنازه یک پلیس که به تازگی در گذشته بود در این سردخانه برگزار می‌ شد و پلیس درحال تحقیق است آیا فرد مهاجم عمدا برای حمله به پلیس در این محل حضور داشت.
پلیس همچنین اعلام کرد که پس از دستگیری فرد مهاجم ، یک قبضه سلاح کلاشینکف و پنج خشاب از وی کشف و ضبط شد.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید