اهواز خنک‌تر می‌شود /موج بارش در راه است

اهواز-خنک‌تر-می‌شود-/موج-بارش-در-راه-است

به گزارش سایت بازخوان به نقل از خبرگزاری تسنیم، احد وظیفه درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: طی سه روز آینده اکثر مناطق کشور جوی نسبتاً  آرام و آسمان صاف و آفتابی خواهند داشت.

وی با بیان اینکه طی سه روز آینده وزش باد شدید و گرد و خاک شرق کشور و به‌ویژه زابل را در برمی‌گیرد، گفت: در طول همین مدت و در زمان عصرگاهی باد نسبتاً شدید و گرد و غبار برای برخی مناطق استانهای سمنان، تهران، قم، اصفهان، البرز، قزوین و مرکزی پیش‌بینی می‌شود .

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از عبور موج بارشی در روزهای آتی خبر داد و گفت: طی روزهای شنبه و یکشنبه ارتفاعات آذربایجان شرقی و غربی و ارتفاعات البرز غربی و مرکزی با بارش پراکنده باران مواجه خواهند شد.

به گفته وظیفه شرق دریای عمان نیز در سه روز آینده مواج پیش‌بینی می‌شود و مردم و مسافران باید به نکات ایمنی دقت لازم را داشته باشند.

وی، اهواز با ۵۰ درجه بالای صفر را گرمترین و شهرکرد با ۱۱ درجه بالای صفر را خنک‌ترین نقاط کشور دانست و گفت: دمای هوای تهران امروز در گرمترین لحظات به ۳۸ درجه بالای صفر رسید که از طی ۲۴ ساعت آینده دمای برخی شهرها همانند اهواز، شهرکرد و تهران یک تا دو درجه خنک‌تر خواهد شد.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید