اولین خودروی محصول مشترک سایپا و فرانسه

اولین-خودروی-محصول-مشترک-سایپا-و-فرانسه

به گزارش بازخوان به نقل از ایسنا، مهدی جمالی گفت: “در مشارکت با شرکت سیتروئن کار جدیدی در صنعت خودروی ایران صورت گرفته است؛ به‌گونه‌ای که در سایپا کاشان با این شرکت فرانسوی مشارکت کردیم و برنامه‌های مشترک در حال طراحی و اجرا است”.

سیتروئن C3 یک خودروی هاچ‌بک شهری است که اولین بار در سال ۲۰۰۲ به بازار عرضه شد. سیتروئن تا امروز سه نسل از این خودرو را روانه بازار کرده است. تولید نسل سوم سی۳ از سال ۲۰۱۶ آغاز شده که جذابیت طراحی و امکانات رفاهی متعددی دارد.

جمالی درباره اولین محصول تولیدی سیتروئن در ایران چنین گفت: “اولین محصول تولیدی سیتروئن در ایران احتمالا خودروی C۳ خواهد بود که تا اواخر امسال به تولید رسیده و عرضه خواهد شد.” او در ادامه بیان کرد: ” قیمت در زمان عرضه مشخص خواهد شد. ضمن اینکه تمام فرایند طراحی، تولید، قیمت‌گذاری و عرضه این محصولات با مشارکت سیتروئن صورت خواهد گرفت”.

بنابراین هنوز اطلاعاتی درمورد قیمت و زمان دقیق عرضه نداریم. امیدواریم این خودرو مثل پژو ۲۰۰۸ درگیر حاشیه‌ و سوژه‌ی رسانه‌ها نشود. حتی درصورت قیمت‌گذاری تند یک خودرو، مشخص بودن قیمت آن جزو بدیهی‌ترین حقوق مشتری است تا بداند قیمت نهایی یک خودرو چقدر برایش تمام می‌شود.

قیمت سیتروئن C3 مدل ۲۰۱۷ در بازار انگلیس بسته به مشخصات و امکانات بین ۱۰,۹۹۵ تا ۱۷,۰۹۵ پوند است که می‌توانیم بازه قیمتی آن را از ۴۶ الی ۷۲ میلیون تومان درنظر بگیریم. البته تجربه نشان داده که در بازار ایران نباید کاری به قیمت جهانی خودرو داشته باشیم و تا قیمت‌گذاری نهایی توسط شرکت تولید کننده یا وارد کننده صبر کنیم.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید