اپل بازان بخوانند/اپل واچ ۳ همزمان با آیفون ۸ رونمایی می‌شود

اپل-بازان-بخوانند/اپل-واچ-3-همزمان-با-آیفون-8-رونمایی-می‌شود

به گزارش بازخوان و به نقل از دیجیاتو، پس از موفقیت های قبلی ساعت هوشمند اپل، به احتمال زیاد طراحی و توسعه نسل بعدی آن در حال حاضر در جریان بوده و حتی ممکن است کمپانی ساکن کوپرتینو اپل واچ ۳ را به زودی و همراه با نسل بعدی آیفون های خود به بازار معرفی کند.

البته لازم به ذکر است که شرکت دیگری تحت عنوان «Compal Electronics» نیز قبلاً مسئولیت تولید بخشی از ساعت های هوشمند اپل را بر عهده داشته، که حالا به نظر می رسد این کمپانی از پروسه تولید نسل بعدی اپل واچ کنار گذاشته شده باشد.

همان طور که می دانید اپل واچ محبوب ترین ساعت هوشمند موجود در بازار بوده که با فروش ۱۲ میلیون نسخه ای در سال گذشته، ۴۹ درصد از بازار را در اختیار خود گرفته است. تیم کوک نیز در جلسه ای با سهامداران که در اردیبهشت ماه برگزار شد، اعلام کرد میزان فروش اپل واچ هر سال نسبت به سال قبل دو برابر شده است.

با این اوصاف ارائه یک به روزرسانی جدید برای سیستم عامل «WatchOS» و همچنین معرفی نسل بعدی اپل واچ در کنار آیفون ۸ و آیفون ۷S منطقی به نظر می رسد؛ هرچند هنوز از مشخصات فنی و قیمت احتمالی اپل واچ ۳ اطلاعاتی در دسترس نیست.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید