بارش برف و باران در ۸ استان کشور / پیش بینی ادامه بارش‌ها تا یکشنبه

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی در محورهای مواصلاتی کشور را تشریح کرد.

به گزارش بازخوان به نقل از تسنیم، سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت جوی در محورهای مواصلاتی کشور اظهار کرد: در حال حاضر بارش برف در برخی محورهای استان‌های مرکزی، لرستان و همدان ادامه دارد و با توجه به این بارش‌ها سطح معابر این استان‌ها لغزنده بوده و رانندگان باید تجهیزات زمستانی را همراه خود داشته باشند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه در محورهای ساری، آمل، کیاسر و بهشهر استان مازندران بارش باران گزارش شده است، گفت: علاوه بر این محورها، بارش باران در اکثر محورهای استان‌های مرکزی، کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، کردستان، همدان، لرستان و ایلام گزارش شده است.

وی در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای اصلی کشور نیز عنوان کرد: در حال حاضر ترافیک روان در همه محورهای مواصلاتی به جز در محور کرج تهران از پل فردیس تا کلاک حاکم است و ترافیک در این محدوده نیز به صورت نیمه سنگین گزارش شده است.

رحمانی درباره اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای شمالی گفت: امروز یک طرفه شدن جاده چالوس در برنامه است ولی تصمیم برای اعمال آن با نظر همکاران ما در محل و با توجه به ترافیک خودروها انجام خواهد گرفت.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تا روز یکشنبه احتمال لغزنده بودن محورها متصور است و این شرایط به خصوص در روز یکشنبه برای استان‌های شرقی پیش بینی شده است، پلیس آمادگی لازم را تا پایان روز یکشنبه خواهد داشت و از مسافران تقاضا می‌شود حداقل تا روز یکشنبه پیش از آغاز سفر خود از به همراه داشتن تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ اطمینان داشته باشند. 

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید