بازنگری آیین نامه جذب و سازماندهی داوطلبان هلال احمر لازم است

بازنگری-آیین-نامه-جذب-و-سازماندهی-داوطلبان-هلال-احمر-لازم-است

به گزارش بازخوان و به نقل از ایسنا، رضا اندام با اشاره به برگزاری نخستین کارگروه تخصصی جذب، اظهارکرد: با توجه به ابلاغ سند برنامه پنج ساله جمعیت هلال احمر و رویکرد جدید این جمعیت مبنی بر وقوع تحولات براساس سند این برنامه پنج ساله، مقرر شد تا سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر به عنوان متولی اصلی ساماندهی و جذب داوطلبان رویکردی نوین را در پیش بگیرد.

وی ادامه داد: بر این اساس، ۶ کارگروه تخصصی شامل جذب و سازماندهی، فعالیت‌ها و شبکه‌های داوطلبی، توانمندسازی و حفظ انگیزش، زیر مجموعه معاونت جذب و سازماندهی فعالیت خواهند کرد و کارگروه‌های تخصصی خدمات حمایتی و منابع داوطلبی و مشارکت‌های مردمی زیر مجموعه معاونت خدمات حمایتی و مشارکتی سازمان داوطلبان فعالیت خواهند کرد و یک کارگروه فراحوزه‌ای با عنوان کارگروه تخصصی برنامه، بودجه، ارزیابی و مستندسازی نیز در این مجموعه به فعالیت می‌پردازد.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با اشاره به آغاز به کار نخستین کارگروه تخصصی جذب و سازماندهی در سازمان داوطلبان با حضور کارشناسانی از سازمان داوطلبان، سازمان امداد و نجات، معاونت امور بین‌الملل‌ و سازمان جوانان با حضور اعضای داوطلب، افزود: در این کارگروه تخصصی اولویت‌های مربوط به جذب و سازماندهی احصا، اولویت‌ها تعیین و نسبت به یکسان‌سازی فرم و کارت عضویت و عناوین مشترک در حوزه‌های مختلف زیر مجموعه جمعیت هلال، بحث و تبادل نظر شد.

 اندام با تاکید بر ضرورت یکسان‌سازی کارت‌های عضویت اعضا و داوطلبان جمعیت هلال احمر، عنوان کرد: ضرورت یکسان‌سازی کارت داوطلبان و اعضای جمعیت هلال احمر در نخستین جلسه کارگروه تخصصی جذب و سازماندهی داوطلبان مطرح و مقرر شد تا براساس انجام فعالیت‌های کارشناسی لازم، تنها یک نوع کارت داوطلبی واحد در اختیار داوطلبان و همچنین سایر اعضای عضو این جمعیت قرار گیرد که ایده اولیه کارت مطرح شد تا پس از تصویب نسبت به تهیه آن اقدام لازم صورت گیرد.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر درباره ضرورت بازنگری آیین‌نامه جذب و سازماندهی داوطلبان جمعیت هلال احمر، اظهار کرد: آیین‌نامه جذب و سازماندهی داوطلبان هلال احمر مدت‌ها است که بازنگری نشده و یکی از ملزومات ایجاد تحول در سازمان داوطلبان، بازنگری این آیین‌نامه و ایجاد تغییرات لازم در آن است.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید