بازیگری که بعد از ۱۵ سال به تلوزیون بازگشت/بازیگری تلویزیون شرایط سختتری دارد

بازیگری-که-بعد-از-15-سال-به-تلوزیون-بازگشت/بازیگری-تلویزیون-شرایط-سختتری-دارد

به گزارش بازخوان و به نقل از ایلنا، ژاله صامتی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص حضورش در سریال نفس گفت: جلیل سامان در دو سریال قبل خود خیلی موفق کار کرده بود  و زمانی که پیشنها نقش «عالیه» را به من دادند ۳۰ قسمت از متن تکمیل و آماده را مقابلم گذاشتند که وقتی متن را خواندم تقریبا بعد از ۱۴، ۱۵ سال دوباره به مدیوم تلویزیون باز گشتم.

بازیگر  سریال نفس در خصوص کار با بازیگران تازه کار نیز گفت: خیلی برایم فرق نداشت زیرا اصولا با پارتنرهایم در بازی ارتباط خوبی برقرار می‌کنیم، اما یک‌سری از هنرمندان هستند با توجه به اینکه سابقه خوبی هم در این عرصه دارند باز هم کند عمل می‌کنند اما هستند کسانی که بازی اولشان است و خیلی پخته کار می‌کنند.

وی در باره اینکه بیشتر دوست دارد در کدام حوزه بازیگری حضور داشته باشد نیز گفت: برای بازیگر تفاوت خاصی ندارد اما تلویزیون شرایط سخت تری را دارد مثلا کم پیش می‌آید که یک فیلمنامه تکمیل داشته باشد و محدودیت‌های زیاد و خاص خودش را دارد که بازیگران ترجیح می‌دهند در تلویزیون حضور چندانی نداشته باشند.

صامتی در خصوص حضورش در ژانرهای مختلف نیز گفت: تقریبا تا به امروز در تمام ژانرها فعالیت داشته‌ام ژانرهایی که خیلی‌ها جرات بازی در آن را ندارند، اما همیشه سعی کرده‌ام در ژانری بازی کنم که مخاطب پسند باشد و کمدی ژانری است که حال خودم را نیز خوب می‌کند.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید