بانک‌پاسارگاد، یک بانک توسعه‌گرا است

بانک‌پاسارگاد،-یک-بانک-توسعه‌گرا-است

به گزارش بازخوان به نقل از روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، در مراسم آغاز این طرح که با حضور مهندس رزم‌حسینی استاندار کرمان، رجبی‌زاده مدیرکل اداره منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان و دکتر پورمند مدیرعامل هلدینگ میدکو برگزار شد، استاندار کرمان ضمن تشکر از اقدامات هلدینگ میدکو در استان کرمان، این شرکت را یک بخش خصوصی موفق و نمونه معرفی کرد. وی همچنین از حمایت‌های بانک‌پاسارگاد از شرکت میدکو، به‌عنوان یک بانک توسعه‌گرا تشکر و قدردانی کرد.

در ادامه، مدیرکل اداره منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان نیز ضمن تشکر از اقدامات هلدینگ میدکو، به تشریح طرح ایجاد فضای سبز در استان در قالب طرح‌های اقتصادمقاومتی پرداخت.

همچنین پورمند مدیرعامل شرکت میدکو، با تشکر از استاندار کرمان، در خصوص فعالیت‌های میدکو در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی توضیح داد و گفت: در حال حاضر، شرکت میدکو در استان کرمان، حدود ۳۳۰ هکتار فضای سبز ایجاد کرده‌است که با اتمام این پروژه میزان فضای سبز ایجاد شده توسط این هلدینگ، بالغ بر ۱۳۰۰ هکتار خواهد شد. این میزان در مقایسه با ۲۰۰۰ هکتار زمین کارخانجات، نسبت قابل‌قبولی است. وی خاطرنشان کرد: بخش قابل‌توجهی از میزان آب مصرفی در شرکت میدکو از تصفیه فاضلاب استان تأمین می‌شود.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید