بانک شهر در توسعه ایمنی کلانشهرها تاثیر بسزایی داشته است

بانک-شهر-در-توسعه-ایمنی-کلانشهرها-تاثیر-بسزایی-داشته-است

به گزارش بازخوان به نقل از مرکزارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، حسن جعفری با بیان این مطلب اظهار کرد: بانک شهر در شهر مشهد مقدس برای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بسیار ارزشمند و باارزش بوده است.
وی با بیان این‌که تشکیل بانک در بدنه مدیریت شهری یک اقدام کاملا اثر بخش بوده است گفت:بانک شهر هم اکنون تکیه گاه بسیار مستحکمی برای توسعه پروژه ها و خدمات شهری است.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد با اشاره به این‌که در سال‌های اخیر تعامل بانک شهر با مدیریت شهری کلان شهرها بسیار خوب بوده است،گفت:این بانک در بسیاری از مواقع به کمک مدیریت شهری آمده است؛ مثلا در سال گذشته در سازمان آتش نشانی بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال دریافتی برای تکمیل تجهیزات و توسعه خدمات رسانی سازمان آتش نشانی از بانک شهر تسهیلات دریافت شد.
جعفری با تاکید بر این‌که تسهیلاتی که به توسعه شهری اختصاص می یابد، تحولی عظیم در توسعه زیرساخت های شهر به وجود می آورد گفت: در حوزه توسعه ایمنی در چند سال اخیر بانک شهر نقش بسیار با اهمیتی ایفا کرده است.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید