بانک صادرات ایران ٧ هزار میلیارد ریال تسهيلات به اقشار خاص پرداخت كرد

بانک-صادرات-ایران-٧-هزار-میلیارد-ریال-تسهيلات-به-اقشار-خاص-پرداخت-كرد

به گزارش بازخوان به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در سال ٩٥ به منظور حمایت از اقشار آسيب پذير جامعه و مدد جویان نهادهایي همچون: کمیته امداد امام خمینی (ره) ، بهزیستی، بنياد جانبازان و خانواده هاي محترم شهدا، مبلغ ٧٤٠٠ میلیارد ریال تسهیلات را برای تامين مسكن و ایجاد اشتغال پایدار افراد تحت پوشش نهادهاي ذكر شده اختصاص داده است. 
بر اساس اين گزارش، اين بانك با هدف كمك به اقشار كم درآمد و اقشار آسيب پذير جامعه در سال گذشته براي بهسازي مسكن روستائيان و احياي بافت هاي فرسوده مبلغ ١٧٠٠ميليارد ريال تسهيلات پرداخت كرد. 
شايان توجه است، بانک صادرات ایران در جهت اجرایی کردن بخشنامه بانک مرکزی جمهوري اسلامي ايران با هدف ایجاد رونق اقتصادی و بکارگیری ظرفیت و توانمندی بخش های مختلف تولیدی، اختصاص اعتبار به بنگاه های کوچک و متوسط را در دستور کار خود قرار داده است. عملکرد بانک متبوع در این بخش در سال ١٣٩٥ بیانگر پرداخت ٦١ هزار و ٨٠٠ میلیارد ریال به ١٤ هزار و ٨٠٠بنگاه بوده که اقدام راهگشای بانک در این زمینه نقش بسزایی در افزایش اشتغال و رونق اقتصادی در سراسر کشور داشته است.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید