برادرزاده شهید فردوسی در گفتگو با خبرفوری:۱۳گلوله به عمویم شلیک کردند/پژاک فعالیت‌های شهید فردوسی را تحمل نکرد/عکس

برادرزاده-شهید-فردوسی-در-گفتگو-با-بازخوان:13گلوله-به-عمویم-شلیک-کردند/پژاک-فعالیت‌های-شهید-فردوسی-را-تحمل-نکرد/عکس

به گزارش بازخوان، منصور فردوسی برادر زاده شهید مصطفی فردوسی دراین باره به بازخوان می‌گوید: ساعت حدود یک و ده دقیقه بامداد امروز این اتفاق افتاد. ایشان در خانه شان  بودند که هشت نفر از اعضای گروهک پژاک وارد خانه آنها شدند.

آن طور که او توضیح می دهد در آن ساعت همسر  و دختر  شهید به خانه برادر همسرش در همسایگی شان رفته بودند و هنگام بازگشت  به خانه  دختر خانواده کمی زودتر به خانه باز می گردد و وقتی وارد آشپزخانه شان می شود متوجه صدا های مشکوکی می شود.

در همین حین مادر خانواده نیز وارد حیاط خانه شده و صداهای مشکوکی از پارکینگ می شود و به همین خاطر به داخل پارکینگ می رود،اما اعضای گروهک پژاک او را غافلگیر کرده و با اسلحه تهدیدش می کنند که بگوید همسرش کجاست.

 منصور فردوسی ادامه می دهد:زن عمویم هرچه می‌گوید اطلاعی ندارد آنها باور نمی کنند به همین خاطر به زور او را جلوی در ورودی خانه می کشند در این هنگام دختر عمویم که صدای مادرش را شنیده بود  در را باز می کند و به این شکل مهاجمان با لگد به در ضربه زده و وارد خانه می شوند.

آن طور که او توضیح می دهد: دو نفر از اعضای گروهک پژاک  یازده گلوله کلاشینکف و دو گلوله سیمینوف به سوی عمویش شلیک کرده و به این شکل او را به شهادت می رسانند.

منصور فردوسی  ادامه می دهد: اعضای پژاک بعد از شلیک به عمویم و شهید کردن او به   حیاط خانه رفته و یک تیر هوایی نیز شلیک کرده و بعد متواری می شوند.

او  تاکید می‌کند:  اعضای پژاک تحمل فعالیت های شهید فردوسی را نداشتند به همین خاطر تصمیم به ترور او گرفتند.

از شهید فردوسی سه دختر و  یک پسر به یادگار باقیمانده است، بچه کوچک او  حدود ۱۳ سال دارد.

در این باره بیشتر بخوانید:

عملیات تروریستی پژاک در آذربایجان غربی

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید