بهادری در گفتگو با خبر فوری: کمیته مدیریت بحران در مجلس برای حادثه یاسوج تشکیل می شود/ از وزیر راه حتما سوال خواهیم کرد

نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به تشکیل کمیته مدیریت بحران در مجلس برای حادثه سقوط هواپیما گفت: در صورت بروز اهمال و نقص حتما از آقای وزیر در این خصوص سوال خواهد شد.

سید هادی بهادری نماینده مردم ارومیه در مجلس در پی سقوط هواپیمایی تهران – یاسوج که منجر به کشته شدن تمامی سرنشینان این هواپیما شد، در گفتگو با بازخوان به پیگیری این حادثه و احتمال اهمال کاری های صورت گرفته در آن تاکید کرد.

سید هادی بهادری با اشاره به حادثه تلخ امروز برای هواپیمای تهران- یاسوج گفت: مجلس به سرعت بعد از اطلاع از این حادثه در حال تشکیل کمیته مدیریت بحران برای بررسی ابعاد این حادثه است.

نماینده مردم ارومیه در پاسخ به این سئوال که آیا این حادثه دلیلی برای سئوال از وزیر راه به علت کم کاری و اهمال کاری های صورت گرفته می شود یا خیر؟ گفت: در خبرها آمده است که این هواپیما ۲۳ روز پیش دچار نقص فنی شده که این موضوع درحال پیگیری است و اگر بعد از تحقیقات ما مشخص شود که اهمال و نقصی سبب این حادثه شده است حتما آقای آخوندی وزیر راه را به مجلس دعوت می کنیم و حتما از ایشان در این زمینه سئوال خواهیم کرد.

وی در ادامه با اشاره به این واقعیت که سن و عمر ناوگان هوایی کشور به ۲۴ سال رسیده است، گفت: در حالی که تعدادی هواپیما برای نوسازی ناوگان هوایی کشور به تازگی خریداری شده است به نظر می آید که امر نوسازی باید تسریع پیدا کند.

نماینده مردم ارومیه در کمیسیون عمران مجلس در ادامه تصریح کرد: ما در حال بررسی هستیم اگر واقعاً اهمالی شده و نقص فنی ای وجود داشته و در عین حال اجازه پرواز به این هواپیما داده شده باشد، قابل پیگیری است و حتما آقای وزیر به مجلس دعوت می شوند و ایشان باید به مجلس و مردم پاسخگو باشند تا ببینیم که آیا اهمالی بوده یا نه ، بالاخره به این راحتی ها از این موضوع نمی گذریم .

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید