بیشترین میزان کشفیات موادمخدر در قم شامل محموله های عبوری از استان است

بیشترین-میزان-کشفیات-موادمخدر-در-قم-شامل-محموله-های-عبوری-از-استان-است

به گزارش بازخوان به نقل از ایسنا، سید مهدی صادقی روز دوشنبه در مراسم امحاء ۲ تن مواد مخدر در پارکسوار امیر کبیر در قم، مقابله با قاچاق و مصرف مواد مخدر را وظیفه همگانی دانست.

وی با بیان اینکه مبارزه با مواد مخدر در سه بخش پیشگیری، درمان و مقابله با قاچاق توسط مسئولین پیگیری می شود اظهار داشت: مهمترین محور مبارزه با مواد مخدر بحث پیشگیری از آن است.
نماینده عالی دولت در استان با تاکید بر ضرورت توانمندسازی خانواده ها و جوانان در برابر اعتیاد به مواد مخدر افزود: خوشبختانه در سالهای اخیر ارائه ی آموزش های لازم به اقشار و گروه های سنی مختلف در دستور کار بوده است که بایستی با جدیت دنبال شود.
وی بحث درمان معتادین را نیز به عنوان یکی دیگر از محورهای مبارزه با مواد مخدر مورد توجه قرار داد و گفت: حاکمیت و جامعه بایستی افراد بازگشته از دام اعتیاد را با آغوش باز بپذیرند.
استاندار قم همچنین با اشاره به اهتمام شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان به شناسایی و کشف محموله های قاچاق گفت: قم به دلیل واقع شدن در مرکز کشور و مسیر مواصلاتی چندین استان، در معرض ترانزیت مواد مخدر است و بیشترین میزان کشفیات نیز شامل محموله های عبوری از استان قم می باشد.
ابوالفضل شریفی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم نیز با بیان اینکه کمتر از ۱۰ درصد از مواد مخدر کشف شده متعلق به استان قم بوده است گفت: حدود ۹۰ درصد از کشفیات پلیس مربوط به محموله های ترانزیتی می باشد.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید