بیشتر مناطق کشور تا ۳ روز آینده آفتابی هستند/ وزش باد شدید در برخی مناطق تهران

بیشتر-مناطق-کشور-تا-۳-روز-آینده-آفتابی-هستند/-وزش-باد-شدید-در-برخی-مناطق-تهران

به گزارش سایت بازخوان به نقل از خبرگزاری فارس، براساس داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی در سه روز آینده در اغلب مناطق کشور آسمان صاف و آفتابی است و در این مدت در شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید در برخی ساعات با گردوخاک همراه است.

در سه روز آینده و در ساعات بعدازظهر جنوب سمنان، جنوب تهران، برخی نقاط قم، اصفهان،‌ البرز، قزوین و مرکزی باد نسبتاً شدید و گردوغبار پیش‌بینی می‌شود.

روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده در ارتفاعات آذربایجان شرقی و غربی و ارتفاعات البرز غربی و مرکزی بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود و شرق دریای عمان در سه روز آینده مواج است.

آسمان تهران روز آینده کمی ابری همراه با وزش باد و در بعدازظهر احتمال گردوخاک پیش‌بینی می‌شود که این شرایط روز یکشنبه نیز حاکم است؛ بیشینه و کمینه دما فردا در تهران ۳۷ و ۲۳ درجه خواهد بود.

روز آینده اهواز با بیشینه دمای ۴۹ درجه بالای صفر گرم‌ترین مرکز استان و شهرکرد با کمینه دمای ۱۰ درجه بالای صفر خنک‌ترین مرکز استان خواهد بود.

میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی تا روز یکم تیرماه امسال ۲۰۹٫۴ میلی‌متر ثبت شد، میزان بارش در سال گذشته در این بازه زمانی ۲۳۰٫۱ میلی‌متر بود. بنابراین تا این تاریخ بارش سال جاری ۹۱ درصد بارش سال گذشته است.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید