ترقی در گفت وگو با خبرفوری: موتلفه بنایی برای تغییرات ندارد/ کناره‎گیری حبیبی از دبیرکلی حزب صحت ندارد

ترقی-در-گفت-وگو-با-بازخوان:-موتلفه-بنایی-برای-تغییرات-ندارد/-کناره‎گیری-حبیبی-از-دبیرکلی-حزب-صحت-ندارد

حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه در گفت وگو با خبرنگار سیاسی سایت بازخوان درباره اخبارمنتشرشده در برخی از سایت‎های خبری مبنی برایجاد تغییر و تحولات در حزب موتلفه اظهارکرد: در حال حاضر حزب موتلفه اسلامی بعد از انتخابات ریاست‎جمهوری به مانند روال گذشته در حال انجام کارهای خود است وتصمیمی را برای ایجاد تغییر و تحول در ساختار حزب را ندارد.

وی افزود: آنچه در حزب موتلفه پیرامون ساختار حزب و انتخاب دبیرکل صورت می‎گیرد طبق تصمیمات اتخاذ شده در کنگره حزب است از این رو با توجه به برگزاری کنگره حزب موتلفه و انتخاب دبیرکل بنایی برای تغییرات درحزب وجود ندارد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه تاکید کرد: دبیرکل حزب موتلفه در کنگره آخر حزب منصوب شد از این رو طبق مصوبات و ساختار حزب عدم حضور وی در حزب تنها با اعلام کناره‎گیری و استعفا از طرف خود وی وجود دارد و گرنه وی باید در حیطه مدیریتی خود مشغول به کار باشد.

ترقی با بیان اینکه حضور میرسلیم در مسند دبیرکلی حزب موتلفه صحت ندارد تصریح کرد: میرسلیم به عنوان گزینه حزب موتلفه در انتخابات ریاست‎جمهوری مطرح بودند و در حال حاضر نیز به عنوان رئیس شورای مرکزی حزب مشغول به فعالیت است.

وی خاطرنشان کرد: تمامی اعضای شورای مرکزی حزب و دبیرکل طبق نظر اعضا در کنگره مشخص می‌شوند و هرگونه تغییراتی در ساختار حزب منوط به اتخاذ تصمیم در کنگره حزب است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه تاکید کرد: ما برای میرسلیم با توجه به رویکرد موفقی که در انتخاب اتخاذ کرد احترام بسیاری قائل هستیم چرا که رویه وی در انتخاب سبب جذب جوانان و اقشار مختلف مردم به حزب شد ولی در حال حاضر حبیبی در سمت دبیرکلی حزب مشغول به فعالیت است و حزب بنایی برای تغییرات ندارد.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید