تعویق ۲ هفته‌ای آغاز فرآیند انتخاب شهردار مشهد

تعویق-2-هفته‌ای-آغاز-فرآیند-انتخاب-شهردار-مشهد

به گزارش بازخوان به نقل از روابط عمومی منتخبان شورای پنجم شهر مشهد، محمدرضا حیدری در خصوص فرآیند بررسی نامزدهای احراز پست شهرداری مشهد، عنوان کرد: با توجه به اینکه آغاز به کار شورای پنجم با تاخیر در ۱۲ شهریور ماه صورت خواهد گرفت، فرآیند بررسی مصداق‌ها نیز به تعویق افتاده و از دو هفته آینده اقدامات لازم آغاز می‌شود.

وی با اشاره به روند انتخاب شهردار مشهد، اظهار کرد: در قدم اول توسط هر عضو شورای شهر ۲ کاندیدا معرفی می‌شود، سپس توسط این کاندیداها فرم‌های درخواست و ارائه رویکردهای اصلی در حوزه های پنج گانه شهری تکمیل می‌شود تا براساس آن، شایستگی مدیریتی افرد ارزیابی شده و با رای گیری اعضاء به تعداد ۱۰ کاندیدا برسیم.

حیدری ادامه داد: پس از آن توسط ۱۰ کاندیدای باقی مانده، فرم‌های تخصصی و ویژه اعلام رویکردها تکمیل می‌شود و جلسات حضوری و مصاحبه‌های انتقادی نیز توسط منتخبین شورای پنجم با هر یک از نامزدها برگزار می‌شود که براساس این جلسات، برای دومین بار ارزیابی و رای گیری صورت گرفته تا به سه نامزد نهایی دست پیدا کنیم.

وی تصریح کرد: همچنین از سه کاندیدای نهایی و تیم مشاوران آن‌ها دعوت می‌شود تا در جلسات تخصصی بررسی برنامه‌ها و رویکردها حضور یابند و برای سومین بار ارزیابی و رای گیری نهایی انجام می‌شود و در نهایت شهردار مشهد انتخاب می‌شود.

سخنگوی منتخبان شورای پنجم در خصوص گمانه زنی‌ها درباره برخی اسامی به عنوان شهردار آینده مشهد، گفت: تمام این نام‌ها که بیشتر در فضای مجازی گفته می‌شود غیرواقعی و احتمالی است زیرا تا به حال هیچ گزینه‌ای توسط شورای پنجم مطرح و ارزیابی نشده است.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید