تغييرات در كابينه ترزامي كليد خورد

نخست وزير انگليس تغييرات در كابينه خود را آغاز كرد.

به گزارش سايت خبرفوري به نقل از خبرگزاري ايسنا، روزنامه ساندی تایمز نوشت، این تغییرات با هدف به کار گیری قانونگذاران زن جوان‌تر و رنگین‌پوستان در کابینه و طی تلاشی برای خوشایند رای‌دهندگانی انجام می‌گیرند که در انتخابات سال گذشته به ترزا می، نخست وزیر انگلیس رای ندادند.

این روزنامه نوشت، پیش‌بینی می‌شود که می، پس از استعفای دامیان گرین، معاون اول سابقش در ماه گذشته، معاون اول جدید خود را معرفی کند که نفر دوم دولتش محسوب می‌شود.

به طور گسترده انتظار می‌رفت، می که اندکی پس از همه‌پرسی بریگزیت در اواسط سال ۲۰۱۶ نخست وزیری انگلیس را بر عهده گرفت، پس از انتخابات زودهنگام سال ۲۰۱۷ و از دست رفتن اکثریت او در پارلمان، در تیم وزرای خود تغییراتی انجام دهد.

حزب محافظه‌کار می و حزب کارگر، در نظرسنجی‌ها اختلاف ناچیزی با یکدیگر دارند و اختلاف نظر آن‌ها تنها در خصوص نوع روابط انگلیس با اتحادیه اروپا پس از خروج این کشور از این اتحادیه در سال ۲۰۱۹ است.

وزارت‌خانه‌های خارجه، خزانه‌داری، کشور و بریگزیت توسط بوریس جانسون، فیلیپ هاموند، امبر راد و دیوید دیویس اداره می‌شوند.

ساندی تایمز نوشت، مقاماتی که پیش‌بینی می‌شود شغل خود را از دست دهند یا سمت دیگری را در دست گیرند شامل پاتریک مک‌لوگلین رئیس حزب محافظه‌کار، جاستین گرینینگ وزیر آموزش، گرگ کلارک وزیر بازرگانی و آندرا لیدسن، رهبر دولت در مجلس عوام پارلمان هستند.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید