تغییرات آیفون ۸ در تاریخ بی سابقه است؟

تغییرات-آیفون-۸-در-تاریخ-بی-سابقه-است؟

به گزارش بازخوان و به نقل از دیجیاتو، Katy Huberty یکی از تحلیلگران موسسه تحقیقاتی مورگان استنلی در یادداشت اخیر خود نوشته است که ۲۰۱۸ احتمالا سال فوق العاده ای برای سهام اپل خواهد بود.

طبق تحقیق صورت گرفته توسط این کارشناس «شواهد زیادی در دسترس هستند که نشان می دهند آیفون اولد در ماه مهر و نه شهریور رونمایی می شود». در اینصورت روشن است که فروش این موبایل در گزارش مالی سه ماهه اپل که شهریور ماه را هم شامل می شود، نخواهد آمد و به این ترتیب، عملکرد شرکت کالیفرنیایی در بازه زمانی مذکور ضعیف تر از چیزی خواهد بود که وال استریت پیش بینی کرده است.

طبق پیش بینی تازه این تحلیلگر، این غول تکنولوژی آمریکایی در سه ماهه آخر امسال و سه ماهه نخست سال بعد عملکرد مالی فوق العاده ای را به خاطر عرضه آیفون بازطراحی شده در پاییز، از خود نشان خواهد داد.

همانطور که در جریان هستید برخی گزارشات نشان می دهند که اپل در آستانه تولید میلیون ها دستگاه از آیفون ۸، با مشکلات سخت افزاری متعددیدست و پنجه نرم می کند و همچنان در حال رفع ایرادات است.

Huberty در ادامه گزارش خود آورده است:

با در نظر داشتن امکانات و به روزرسانی های قابل توجهی که در تاریخ آیفون بی سابقه بوده اند و قرار است به این نسخه اضافه شوند، منطقی است اگر این موبایل پیشرفته و گران قیمت به جای شهریور در مهر ماه عرضه گردد.

 

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید