تقدیر ژنرال آمریکایی از ایستادگی ولیعهد عربستان و ابوظبی در برابر ایران!

تقدیر-ژنرال-آمریکایی-از-ایستادگی-ولیعهد-عربستان-و-ابوظبی-در-برابر-ایران!

به گزارش بازخوان به نقل از العربیه، «جک کین»، معاون ستاد مشترک نیروهای مسلح آمریکا روز شنبه در کنفرانس سالانه گروهک تروریستی منافقین در پاریس اعلام کرد ولیعهد عربستان سعودی و ولیعهد ابوظبی با نفوذ ایران در یمن و منطقه مقابله کرده‌اند.

وی در ادامه گفت: «از هر دو این رهبران جوان یعنی شاهزاده محمد بن سلمان و شیخ محمد بن زاید به خاطر ایستادگی در مقابل استراتژی ایران در یمن تشکر می‌کنم!»

جک کین سپس با طرح ادعاهایی ضدایرانی افزود: «استراتژی ایران این است که نیروهای آمریکایی را مجبور به ترک منطقه کند و خودش بر همان منطقه تسلط یابد. ایران به طور قاطع برای سلطه بر منطقه تلاش می کند و ما باید آن را متوقف کنیم.»

این ژنرال چهار ستاره آمریکایی ادامه داد: ما به عنوان انسانهایی که به آزادی احترام می گذارند فقط به یک دلیل که آن هم آزادی ایران است، در اینجا گردهم آمده ایم.

جک کین در پایان صحبت‌های خود در کنفرانس سالانه گروهک تروریستی منافقین با بیان ادعایی بی‌اساس گفت: «این ایران بود که روسیه را متقاعد کرد در جنگ سوریه مداخله کند.»

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید