توقیف محموله ۴۸۰ میلیونی مایکروفرهای قاچاق در رباط‌کریم

توقیف-محموله-480-میلیونی-مایکروفرهای-قاچاق-در-رباط‌کریم

به گزارش سایت بازخوان به نقل از پایگاه خبری پلیس فرامرز عبدالله‌زاده‌پاشاکی گفت: مأموران گشت یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان رباط‌کریم حین گشت‌زنی در محورهای اصلی و در عوارضی تهران– ساوه به یک دستگاه خودروی سنگین با یک نفر سرنشین مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وی تصریح کرد: مأموران انتظامی در بازرسی از خودرو موفق به کشف ۱۵ دستگاه مایکروفر خارجی قاچاق شده و متهم پس از دستگیری برای بررسی و بازجویی به پلیس آگاهی انتقال داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط‌کریم افزود: متهم دستگیرشده در بازجویی‌های پلیسی، به جرم خود اعتراف کرد و گفت که کالای قاچاق کشف‌شده را به‌صورت غیرقانونی بارگیری کرده و قصد انتقال آن به تهران را داشته که با هوشیاری مأموران موفق نشده است.

عبدالله‌زاده‌پاشاکی خاطرنشان کرد: ارزش ریالی کالای قاچاق کشف‌شده توسط کارشناسان، ۴۸۰ میلیون ریال محاسبه و قاچاقچی دستگیرشده پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید