تیم میکس کامپوند ایران نایب قهرمان شد

تیم-میکس-کامپوند-ایران-نایب-قهرمان-شد

به گزارش بازخوان، در پنجمین روز از رقابت‌های تورنمنت بین‌المللی تیراندازی معلولین، رقابت‌های فینال و رده بندی در بخش تیمی در حال برگزاری است.

در اولین نوبت مسابقات نمایندگان کشورمان در تیم میکس کامپوند، متشکل از سمیه عباسپور و سینا منشا زاده به مصاف تیم روسیه رفت و با امتیاز ۱۵۰ به نشان نقره دست یافت. در این رقابت تیم روسیه با ۱۵۵ امتیاز قهرمان شد و عنوان سوم نیز به تیم انگلیس رسید.

امروز سایر نمایندگان کشورمان در مسابقات تیمی ریکرو زنان و مردان، کامپوند مردان و میکس ریکرو به مصاف حریفان خواهند رفت.

غلامرضا رحیمی(خوزستان)، پوریا جلالی‌پور، مجید کاکوش، سیده‌زهرا حسینی(تهران)، علی‌اصغر فتاحی‌فرادنبه (چهارمحال‌وبختیاری)، هادی نوری، سمیه رحیمی (اصفهان)، سینا منشازاده، سمیه عباسپور، زهرا نعمتی(کرمان)، رمضان بیابانی (مازندران)، زهرا دلخوش، راضیه شیرمحمدی (خراسان رضوی)، فرزانه عسگری (آذربایجان شرقی) کمانداران اعزامی به این رقابت ها هستند.

از ۱۴ کماندار اعزامی به این مسابقات، ۷ نفر در رشته کامپوند و ۷ نفر در رشته ریکرو با حریفان روبرو می شوند.

مجید کهتری به عنوان سرمربی، جبرائیل عبادی به عنوان مربی و محمد رضا گلشنی، به عنوان سرپرست کاروان، در کنار ملی پوشان حضور دارند.

این رقابت‌ها از ۲۷ تیر ماه در شهر نوامستونادمتوجی آغاز می شود و کاروان اعزامی کشورمان ۳ مرداد ماه به میهن باز خواهند گشت.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید