جانشین سردار سلیمانی از عبارت “کاغذ پاره‌” استفاده کرد/سردار قاآنی: برای کاغذپاره‌هایی که واژه صلح روی آن نوشته شده مذاکره نمی‌کنیم

جانشین سردار سلیمانی گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی مبانی دفاع از فلسطین محکم‌تر شده و این اندیشه به صورت عملیاتی در صحنه بروز پیدا می‌کند.

به گزارش بازخوان به نقل از خبرآنلاین ، سردار اسماعیل قاآنی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران صبح امروز (دوشنیه ۲ بهمن) در همایش “آزادی مسجدالاقصی در سپهر پیروزی محور مقاومت” در سخنانی اظهار داشت: تاسیس رژیم اشغالگر قدس در منطقه ما در یک تقسیم‌بندی کلی به دو مقطع تقسیم می‌شود، یک دوره قبل و یک دوره هم بعد از انقلاب اسلامی.

وی افزود: هرچه تجاوز و تصرف بوده است مربوط به قبل از انقلاب بوده است ‌و با پیروزی انقلاب اسلامی برخوردهایی که با این رژیم شده، سه دسته است. یک دسته عملیات‌های کلاسیک نظامی که مربوط به قبل از انقلاب اسلامی است که سه کشور بزرگ عرب در سال ۱۹۶۷ در مدت کوتاهی شکست خوردند و زمین آنها تصرف شد که هنوز در اشغال این دولت غیرقانونی است. بعد از این جنگ‌ها با اقدامات روانی که روی بعضی سران عرب داشتند تفکر حل مشکلات با اسراییل از طریق مذاکره را به سران سست عنصر منطقه تحمیل کردند. این هم ‌روش غلطی بود که برخی سران عرب بدون توجه به خواست مردم فلسطین کردند که چیزی جز فضاحت از آن بیرون نیامد.

سردار قاآنی ادامه داد: در این ایام شاهد زمزمه‌هایی برای سازش با اسراییل هستیم البته کسانی که امروز ندای سازش سر می‌دهند از مدت‌ها قبل خبر داریم که برنامه‌ریزی کرده بودند.

جانشین نیروی قدس سپاه با اشاره به شروطی که اسراییل برای مذاکره با کشورهای عربی گذاشته، گفت: یک مرکز مطالعاتی اسرائیل به تازگی این شروط را منتشر کرده است و گفته تصور سناریویی که ارتش سعودی برای دفاع از خود با اسراییل ‌وارد جنگ شود، قابل تحمل نیست و روزگاری که اسراییل بخواهد برای بدست آوردن سرزمین، بهای هنگفت دهد گذشته است. ما دیگر برای کاغذپاره‌هایی که واژه صلح روی آن نوشته شده مذاکره نمی‌کنیم.

جانشین سردار سلیمانی با بیان اینکه پرواز جنگنده‌های اسراییلی در آسمان یمن چه معنایی دارد، گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی مبانی دفاع از فلسطین محکم‌تر شده و این اندیشه به صورت عملیاتی در صحنه بروز پیدا می‌کند و حرکت مبارزان علیه اسراییل بهتر شده و هر روز هم این توان بهتر می‌شود.

 

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید