حبس مسافران قطار مشهد- تهران ۱۸ساعته شد/ قطعی آب، بدحالی یک پیرزن و نماینده مجلسی که به صحن علنی نرسید

قطار سبز ویژه مشهد – تهران که ساعت ۲۳ شب گذشته مشهد را به مقصد تهران ترک کرده بود پس از گذشت ۱۹ ساعت به نزدیک ایستگاه شهر ری رسید.

 نماینده مردم نیشابور در مجلس به خبرنگار بازخوان در توضیح این اتفاق گفت: از شب گذشته با قطار سبز مشهد – تهران حرکت کرده و تا کنون این قطار به دلیل شرایط جوی به مقصد نرسیده است و پس از توقف های طولانی در حال حاضر در نزدیکی ایستگاه شهر ری است.

هاجر چنارانی با بیان اینکه متاسفانه با وجود قیمت بالای بلیت این قطار اما خدمات مناسبی به مسافران ارائه نمی شود و این قطار فاقد تیم پزشکی است، گفت: برخی از نمایندگان مشهد نیز مسافر این قطار هستند و از نزدیک شاهد ماجرا هستند و گفته می شود یک پیرزن در قطار بدحال شده و حتی امکانات دارویی برای رسیدگی وجود نداشته است.

این نماینده مجلس افزود: در حال حاضر وضعیت حرکت این قطار مشخص نیست و حدود ۴۰۰مسافر این قطار در نگرانی به سر می برند و از دستگاههای مسئول و راه آهن می خواهیم که هر چه سریع تر مشکل بوجود آمده را مرتفع کنند.

وی تصریح کرد: این قطار ساعت ۱۳ به ایستگاه ورامین رسیده و پس از ۶ ساعت هم اکنون ما بین ایستگاه بهرام و شهر ری است و این در حالی است که هيچ كدام از مسولان قطار تا كنون توضيحي درباره اين توقف های طولانی نداده اند.

گفتنی است نصرالله پژمانفر، نماینده مردم مشهد در مجلس نیز در قطار سبز حضور دارد و این تاخیر طولانی مدت باعث شد او به صحن علنی مجلس نرسد.

همچنین بنا به گفته یکی از مسافران، اکنون آب قطار قطع شده و برای سیر شدن مردم تن ماهی بدون نان توزیع شده است. و برخی شنیده ها از رو به پایان بودن سوخت این قطار حکایت دارد.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید