حج ۹۶ به هیچ وجه منتفی نخواهد شد

حج-96-به-هیچ-وجه-منتفی-نخواهد-شد

علی قاضی عسکر گفت: شورای عالی امنیت ملی در جلسه ۱۰ روز قبل خود  اعزام زائر به حج تمتع امسال را تأیید کرد و در حال حاضر هیچ مشکلی در راستای اعزام حجاج به حج تمتع سال ۹۶ وجود ندارد. این تصمیم اتخاذ شده و دیگر جای هیچ تردیدی در برگزاری حج امسال وجود ندارد.

وی افزود: تمام ارکان و نظام‌های جمهوری اسلامی ایران پای حج تمتع امسال ایستاده‌اند و همه ملزم به برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم حج هستند بنابراین حج ۹۶ به‌عنوان تصمیم نظام معرفی شده است.

به گزارش میزان، سرپرست حجاج ایران خاطرنشان کرد: در کمیسیون امنیت ملی و فرهنگی مجلس حج تمتع امسال در قالب یک برنامه ویژه و جامع به نمایندگان مجلس شورای اسلامی اعلام شده است و تفاهم‌نامه ایران با کشور عربستان و اقدامات صورت‌گرفته در راستای حج تمتع به‌صورت گزارشی کامل به مجلس ارائه شده است.

وی عنوان کرد: جای هیچ ابهامی در برگزاری حج تمتع سال ۹۶ وجود ندارد و جز در صورت ایجاد مشکل جدی، زائران به کشور عربستان اعزام خواهند شد.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید