حدادی اولین مدال طلای ایران را به ارمغان آورد

حدادی-اولین-مدال-طلای-ایران-را-به-ارمغان-آورد

 به گزارش بازخوان؛ در ادامه روز نخست از بیست‌ودومین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی آسیا در اودیشای هند، بعد از ظهر امروز (پنجشنبه) احسان حدادی و محمد صمیمی در پرتاب دیسک با ۱۴ حریف خود از کشورهای هند (۳ نفر)، عراق، چین، ژاپن (۲ نفر)، عربستان (۲ نفر)، مالزی، میانمار، قزاقستان، قطر و کویت رقابت کردند.

در این ماده حدادی دیسک خود را در تلاش اول ۶۱،۶۷ متر، تلاش دوم ۶۱٫۸۰ متر، مرتبه سوم ۶۳٫۷۶ متر و تلاش چهارم ۶۳٫۵۳ متر پرتاب کرد. نایب قهرمان المپیک ۲۰۱۲ لندن در پرتاب پنجم مرتکب خطا شد، اما در پرتاب ششم رکورد قابل توجه ۶۴٫۴۵ متر را به ثبت رساند و به مقام قهرمانی دست یافت.

همچنین صمیمی دیسک را در تلاش اول ۵۵٫۴۲ متر و در بار دوم ۵۹٫۱۸ متر پرتاب کرد. وی در پرتاب سوم مرتکب خطا شد، اما در پرتاب چهارم رکورد ۵۹٫۸۰ متر را ثبت کرد. صمیمی در پرتاب‌های پنجم و ششم دو خطای پیاپی داشت و در نهایت با بهترین رکوردش که ۵۹٫۸۰ متر بود، در جایگاه پنجم ایستاد و موفق به کسب مدال نشد.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید