“حسین کعبی” و “پویا نزهتی” در تمرین سپیدرود شرکت نکردند

حسین کعبی و پویا نزهتی در تمرین امروز تیم سپیدرود رشت در ورزشگاه سردار جنگل رشت شرکت نکردند.

به گزارش سایت بازخوان به نقل از تسنیم ، تمرین تیم سپیدرود رشت زیر نظر سهیل حق شناس عصر امروز  از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار شد.

پس از اینکه مالک باشگاه سپیدرود به بازیکنان اعلام کرد در صورت شرکت در تمرینات زیر نظر علی نظرمحمدی ۲۰ درصد از قراردادهای آن‌ها را کسر خواهد کرد تمرین دیروز تیم سپیدرود تعطیل شد.

تمرین امروز با  گرم کردن و کارهای ترکیبی همراه بود و بازیکنان زیر نظر سهیل حق‌شناس تمرینات را تا مشخص شدن رسمی سرمربی از سوی مالک این تیم برگزار کردند.

“حسین کعبی” و “پویا نزهتی” پس از اتفاقات روی داده  در تمرین دیروز تیم سپیدرود در تمرین امروز شرکت نکردند و فقط با لباس شخصی نظاره‌گر تمرینات هم تیمی‌های خود زیر نظر سهیل حق‌شناس بودند.

 “احمد آهی” نیز به‌دلیل مصدومیت در تمرینات امروز تیم سپیدرود شرکت نکرد تا پس از برطرف شدن مصدومیت به تمرینات بازگردد؛ وی در صورت ادامه مصدومیت نمی‌تواند تیم سپیدرود را در برابر نفت تهران همراهی کند.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید