حضرتی: نگران تیم اقتصادی جدید دولت هستیم

حضرتی:-نگران-تیم-اقتصادی-جدید-دولت-هستیم

به گزارش بازخوان به نقل از مشرق، الیاس حضرتی نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به آخرین اظهارات خود درباره نگرانی از تیم اقتصادی انتخاب شده برای دولت دوازدهم، افزود: ما این موضوع را تأیید می‌کنیم و واقعاً نگران تیم اقتصادی جدید هستیم که در جلسه امروز فراکسیون امید با رئیس جمهور حتماً این موضوع را مطرح می‌کنیم.
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: نگرانی ما درباره مجموعه ترکیب کابینه است چرا که ما دلمان می‌خواهد یک کابینه کارآمد و فراگیر در دولت باشد؛ در حقیقت ما به دنبال این نیستیم که همه اعضای کابینه اصلاح‌طلب باشند، ما می‌خواهیم که اصولگرایان و حتی رقبا هم سهمی داشته باشند و در مجموع افراد کارآمد در کابینه دولت آینده حضور داشته باشند.
این نماینده اصلاح‌طلب مجلس دهم شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: امکان دارد خانمی باشد که از بسیاری از آقایان کارآمدتر باشد و بهترین وزارتخانه را به وی دهند؛ بنابراین کارآمدی و انگیزه‌مند بودن افراد در این میان مهم است که چقدر و با چه توانی می‌خواهند کار کنند.

 

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید