حضور مدیران ارشد بانک دی در همایش سالانه سیاست های پولی و ارزی

حضور-مدیران-ارشد-بانک-دی-در-همایش-سالانه-سیاست-های-پولی-و-ارزی

به گزارش بازخوان به نقل از روابط عمومی بانک دی، این همایش با موضوع «ثبات مالی: بستر رشد و توسعه پایدار » امروز ۱۰ تیرماه ۱۳۹۶ در محل مرکز همایش های بین المللی صداوسیما با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی، ولی الله سیف رییس کل بانک مرکزی، مدیر عامل و اعضای هیات مدیره بانک دی، مدیران ارشد نظام بانکی و  صاحب نظران حوزه پولی و بانکی برگزار شد.

نقش بانک مرکزی در حفظ ثبات مالی، ساختار نهادی و عملیاتی بازار سرمایه و بدهی و ثبات مالی، مدیریت تنگنای اعتباری و عوامل و راهکارها، نقش ثبات مالی در حفظ تورم پایین برای رشد اقتصادی پایدار برخی از محورهای این همایش است.

همچنین آثار عدم تعادل بودجه و عملیات شبه مالی دولت بر ثبات مالی از دیگر محورهای همایش مذکور است که در سه حوزه آثار عدم تعادل بودجه و عملیات شبه مالی دولت بر ترازنامه بانک‌ها و بانک مرکزی، آثار عدم تعادل بودجه دولت بر تعادل بازار بدهی، راهکارهای رفع آثار نامطلوب بودجه دولت بر ثبات مالی مورد توجه و بررسی قرار می­گیرد.

از جمله موارد دیگری که در این همایش دو روزه بررسی می شود، عوامل موثر بر همگرایی و واگرایی نرخ‌ها در بازارهای مالی، راهکارهای ایجاد همگرایی میان نرخ‌ها در بازارهای مالی، رقابت قیمتی کنترل نشده (جنگ قیمتی) و تاثیر آن بر ریسک بانکی خواهد بود.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید