حقوق نمایندگان بالاخره ۵ میلیون است یا ۱۰ میلیون؟

ایسنا نوشت:یک نماینده اصولگرای مجلس گفت: اگر کسی حتی چشم راست ما هم باشد ولی از آرمان های انقلاب خارج شود از او حمایت نمی‌کنیم و از او عبور خواهیم کرد.

به گزارش بازخوان به نقل از ایسنا؛ حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری با بیان اینکه زمانی می‌شود ۹ دی را تبیین کرد که مقدمات این حادثه مشخص شود، اظهار داشت: براندازی نظام های سیاسی دنیا از گذشته تاکنون به اشکال مختلف وجود داشته است که یکی از نمونه های آن فتنه نرم و یکی از بسترهای مهم جنگ نرم بستر انتخابات ریاست جمهوری است.

وی اضافه کرد: حمله به طبس، تحریم های اقتصادی و ترورها از ابزارهایی بود که دشمن از آنها برای براندازی نظام بهره گرفت و زمانی که تخریب از برون بی اثر شد استراتژی تخریب از درون را شروع کرد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: در جنگ نرم باید کسی را فرمانده قرار بدهند که با مردم در اصل اعتقادی و گفتمان مشکل نداشته باشد تا مردم دچار تردید نشوند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: کشته سازی و شایعه کشته شدن یکی از ابزار آن ها بود و ستادی تشکیل شد تا این افرادی که به عنوان کشته ها مطرح شدند را با وعده هایی که داده می‌شد از کشور خارج کنند تا رسوایی رخ ندهد و ما اسم آن را گذاشتیم ستاد قاچاق انسان.

وی ادامه داد: از همه ابزارها استفاده کردند ولی نتوانستند به هدف خود برسند و دو عامل وجود داشت که مقاومت ۹ماهه و فاصله مردم از فتنه‌گرها زیاد شود که یکی از آن وجود رهبری درست مقام معظم رهبری بود که با ایمان راسخ ایستادند و بصیرت افزایی کردند و باعث شدند بصیرت ها باز شود.

ذوالنور با بیان اینکه بعضی خواص ستون خیمه دشمن شدند، اظهار داشت: در این جریانات خواص ریزش کردند و آتش بیار معرکه و ستون خیمه بیگانه شدند و خانواده هایشان شبانه روز در خیابان تمام قد در فتنه حضور داشتند.

وی تصریح کرد: ایران مانند دیگر نظام ها در فتنه سرخورده نشد چون ارتباط رهبری با مردم قوی بود و اگر در ایران هم مردم قبل از ۹ دی به خواص بی بصیرت متکی می‌شدند یک کربلای دیگر رخ می‌داد.

ذوالنور در ادامه به پاسخ سوالات دانشجویان پرداخت و در پاسخ به سوالی در خصوص شایعه افزایش حقوق نمایندگان مجلس گفتند: موضوع حقوق های ۱۰میلیونی نمایندگان کذب است و حقوق نمایندگان ثابت است.

وی ادامه داد: حقوق فعلی نمایندگان ۵ میلیون و۲۰۰هزار تومان است اما آنهایی که قبلا قاضی و یا هیئت علمی بودند و نیاز به استعفا از شغل را نداشتند آزاد هستند که حقوق شغل قبلی یا حقوق نمایندگی مجلس را دریافت کنند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی در پاسخ به سوال دیگری در خصوص مجازات کم برخی از جاسوسان اظهار داشت: مسائل مربوط به جاسوسان از طریق وزارت اطلاعات به قوه قضائیه ارجاع داده می‌شود و قوه قضائیه روند خود را دارد و کمیسیون امنیت ملی در میزان مجازات تاثیری ندارد.

وی در ادامه به نقدی از دانشجویان در خصوص حمایت از احمدی نژاد پاسخ داد و گفت: در خصوص آقای احمدی نژاد بر من خُرده می‌گیرند که چرا آن زمان حمایت کردید، آن زمان با شخص کار نداشتیم و در برابر فتنه ایستادیم و از نتیجه درست انتخابات حمایت کردیم که آن نتیجه احمدی نژاد بود و هر کس دیگری نیز بود همان کار را می‌کردم.

وی همچنین گفت: باید بگویم ما دچار دگماتیسم نیستیم و اگر کسی حتی چشم راست ما هم باشد ولی از آرمان های انقلاب خارج شود از او حمایت نمی‌کنیم و از او عبور خواهیم کرد و اگر از احمدی نژاد انتقاد می‌کنیم برای این است که نمی‌خواستیم او که پرچمدار آرمان ها شده بود اگر از ۱۰۰پایین آمده بود از ۷۰ پایین تر نیاید و احمدی نژاد اگر قرار بود ماشین انقلاب را از قم به تهران ببرد از مسیر طولانی تری رفت و هزینه زیادی را صرف کرد ولی اگر این ماشین دست موسوی بود با آن موج فتنه یک‌راست آن را به اسرائیل و نیویورک می‌برد و نقد ما به احمدی نژاد معنی آن را نمی‌دهد که ما پشیمانیم که چرا از موسوی حمایت نکردیم.

ذوالنور در خصوص مسائل اقتصادی و لایحه بودجه اظهار داشت: در خصوص بودجه ۹۷ یک نگرانی هایی وجود دارد که انطباقی با اقتصاد مقاومتی ندارد و با گرانی حامل های انرژی مخالفیم و اگر قیمت بالا رود یک جهش در قیمت ها صورت می‌گیرد و مردم نمی‌توانند به این صورت زندگی کنند.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید