حكم اعدام شرور مسلح و خطرناک استان کرمان در دیوان عالی کشور تایید شد

حكم-اعدام-شرور-مسلح-و-خطرناک-استان-کرمان-در-دیوان-عالی-کشور-تایید-شد

احمد قربانی از تایید حکم اعدام آریا جاویدان یکی از اشرار مسلح و خطرناک جنوب استان کرمان در دیوان عالی کشور خبر داد.

وی اظهار داشت:حکم نهایی به متهم و وکیل وی ابلاغ شده و جهت اجرا به دادسرای عمومی و انقلاب كرمان ارسال شده است.

رئیس دادگاه انقلاب شهرستان کرمان اعلام داشت: شرور آريا جاويدان كه به اتهام محاربه از طريق سردستگی گروه مسلحانه جهت برهم زدن ،امنيت عمومي، ايجاد رعب و وحشت، قتل عمدی ،سرقت مسلحانه ،راهزنی ،آدم ربائی مسلحانه در اين دادگاه مورد محاكمه قرار گرفت و به اعدام محكوم و حكم صادره پس از جری تشريفات قانونی در ديوان عالی كشور مورد تائيد قرار گرفت .

وی افزود:آريا جاويدان با تشكيل باندی متشكل از افراد مختلف مسلح به سلاح گرم به ايجاد رعب و وحشت بين مردم در جنوب استان كرمان ،آدم ربائی و سرقت های مقرون به آزار و مسلحانه اقدام می کرده است و پس از ربائيدن افراد آنها را در منطقه كوه شاه نگهداری مي كرده و از خانواده های ايشان اخاذی مي كرده است .

قربانی خاطرنشان ساخت: نامبرده چندين فقره آدم ربائی مسلحانه ،قتل عمد،سرقت مسلحانه و غيره در پرونده خود دارد که وی توسط سربازان گمنام امام زمان (ع) دستگير وتحويل مراجع قضائی شد و در اين دادگاه مورد محاكمه قرار گرفته و به اكثر جرائم خود اقرار صريح داشته است.

این مقام قضایی در ادامه خاطرنشان ساخت: متهم به اتهام محاربه به اعدام محكوم و حكم مذكور مورد تائيد ديوان عالی كشور قرار گرفت و بعد از ابلاغ به وی و وكيلش پرونده به اجرای احكام دادسرای عمومی و انقلاب كرمان ارسال شده است

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید