حمایت صندوق کار آفرینی امید از نخبگان و استعدادهای برتر

حمایت-صندوق-کار-آفرینی-امید-از-نخبگان-و-استعدادهای-برتر

به گزارش بازخوان به نقل از روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید، نوراله زاده در این مراسم با اشاره به اهمیت استفاده از ظرفیت نخبگان و دانشگاهیان در عرصه تولید بر لزوم برنامه ریزی و ایجاد بستر مناسب برای بهره وری از استعدادهای جوانان و نخبگان و پژوهشگران تاکید کرد.
وی با اشاره به توان اشتغالزایی اندک دستگاه‌های دولتی در هر سال بر ضرورت حمایت از کارآفرینان تاکید کرد و افزود: خوشبختانه در شرایط کنونی زیرساخت های مناسبی در کشور فراهم شده و صندوق کارآفرینی امید برای همکاری لازم با نخبگان آماده است و از طرح‌های کارآفرینی آنها که منجر به ایجاد اشتغال مولد و پایدار شود حمایت می نماید.
در ادامه این مراسم هر یک از حاضرین به ارائه طرح ها و پیشنهادهای خود در حوزه های پژوهشی، فناوری اطلاعات، مشاوره اقتصادی و فاینانس، سلول های خورشیدی، سموم کشاورزی و… پرداختند که مورد توجه مدیرعامل صندوق قرار گرفت و مقرر گردید پس از طی مراحل لازم و ارزیابی کارشناسی، طرح های ارائه شده مورد حمایت صندوق قرار گیرند.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید