خبرهای تازه از ترکیب کابینه دوازدهم / از ابقای رحمانی‌فضلی تا وداع واعظی

خبرهای-تازه-از-ترکیب-کابینه-دوازدهم-/-از-ابقای-رحمانی‌فضلی-تا-وداع-واعظی

به گزارش بازخوان، افزون بر گمانه‌زنی‌های مختلف که بازخوان پیش از این در پرونده‌ای به ان پرداخت (اینجا بخوانید)، امروز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه رحمانی فضلی، وزیر کشور قرار است در سمت خود باقی بماند (اینجا بخوانید). این درحالیست که پیش از این از چهره‌هایی مانند صالحی‌امیری برای پست وزارت کشور نام برده شده بود.

شاید در رابطه با موضوع ابقای چهره‌های اصولگرای کابینه باشد که الیاس حضرتی نماینده اصولگرای مجلس گفته خبرهای خوبی درباره ترکیب کابینه به گوش نمی‌رسد.

همزمان با این تحولات، امروز اظهارنظری از محمود واعظی وزیر ارتباطات منتشر شد که برخی ان را حمل بر وداع او با پست وزارت کردند (اینجا بخوانید). پیش از این گفته شده بود که نهاوندیان رئیس دفتر کنونی رئیس‌جمهور از گزینه‌های جانشینی واعظی است.

همزمان با این گمانه‌زنی‌ها یک نماینده اصولگرای مجلس درباره استفاده روحانی از وزرای دوتابعیتی در کابینه هشدار داده است (اینجا بیشتر بخوانید).

به این ترتیب به‌نظر می‌رسد با اوج گرفتن رایزنی‌ها درباره کابینه دوازدهم، نه فقط اصولگرایان، که اصلاح‌طلبان نیز از گزینه‌های مطرح شده برای وزراتخانه‌ها راضی نیستند. نکته‌ای که می‌تواند پاشنه آشیل دولت آینده باشد.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید